Wagtail - en to el translation catalogue (70 entries)

en: Required. 30 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
el: Απαραίτητο. Λιγότερο από 30 χαρακτήρες. Επιτρέπονται μόνο γράμματα, αριθμοί και οι χαρακτήρες @/./+/-/_.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
el: Η τιμή επιτρέπεται να έχει μόνο γράμματα, αριθμούς και τους χαρακτήρες @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
el: Υπάρχει ήδη χρήστης με το συγκεκριμένο όνομα χρήστη.

en: The two password fields didn't match.
el: Τα δύο πεδία κωδικών δεν είναι ίδια.

en: First Name
el: Όνομα

en: Last Name
el: Επίθετο

en: Password
el: Κωδικός

en: Leave blank if not changing.
el: Αφήστε κενό αν δεν το αλλάζετε.

en: Password confirmation
el: Επιβεβαίωση κωδικού.

en: Enter the same password as above, for verification.
el: Εισάγετε τον ίδιο κωδικό για επιβεβαίωση

en: Administrator
el: Διαχειριστής

en: Administrators have full access to manage any object or setting.
el: Οι διαχειριστές έχουν πλήρη πρόσβαση στην  διαχείριση κάθε αντικειμένου ή ρύθμισης.

en: A group with that name already exists.
el: Υπάρχει ήδη ομάδα με το συγκεκριμένο όνομα ομάδας.

en: You cannot have multiple permission records for the same page.
el: Δε μπορείτε να έχετε πολλαπλά δικαιώματα για την ίδια σελίδα.

en: submitted notifications
el: υποβληθείσες ειδοποιήσεις

en: Receive notification when a page is submitted for moderation
el: Λήψη ειδοποίησης όταν υποβάλλεται μια σελίδα για επίδειξη μετριοπάθειας

en: approved notifications
el: εγκεκριμένες ειδοποιήσεις

en: Receive notification when your page edit is approved
el: Λήψη ειδοποίησης όταν σελίδα επεξεργασίας σας έχει εγκριθεί

en: rejected notifications
el: απορριφθείσες ειδοποιήσεις

en: Receive notification when your page edit is rejected
el: Λήψη ειδοποίησης όταν σελίδα επεξεργασίας σας απορρίπτεται

en: user profile
el: προφίλ χρήστη

en: Delete group
el: Διαγραφή ομάδας

en: 
                    The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> member.
                 | 
                    The group '%(group_name)s' has <strong>%(group_user_count)s</strong> members.
el[0]: 
                    Η ομάδα '%(group_name)s' έχει <strong>%(group_user_count)s</strong> μέλη.
el[1]: 
                    Η ομάδα '%(group_name)s' έχει <strong>%(group_user_count)s</strong> μέλη.

en: Deleting this group will revoke this group's permissions from all member users.
el: Η διαγραφή αυτής της ομάδας θα καταργήσει τα δικαιώματα αυτής της ομάδας από όλους τους χρήστες

en: Are you sure you want to delete this group?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτή την ομάδα;

en: Yes, delete
el: Ναι, να διαγραφεί

en: Add group
el: Προσθήκη ομαδας

en: Editing
el: Διόρθωση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Object permissions
el:  Δικαιώματα αντικειμένου

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Change
el: Αλλαγή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Other permissions
el: Άλλα δικαιώματα

en: Page permissions
el: Δικαιώματα στην σελίδα

en: Page
el: Σελίδα

en: Add a page permission
el: Προσθήκη άδειας σελίδας

en: groups
el: ομάδες

en: Add a group
el: Προσθήκη ομαδας

en: Delete user
el: Διαγραφή χρήστη.

en: Are you sure you want to delete this user?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτόν τον χρήστη;

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Users
el: Χρήστες

en: Add a user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Level
el: Επίπεδο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Active
el: Ενεργός

en: Inactive
el: Μη ενεργός

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
el[0]: 
    Βρέθηκε ένα αποτέλεσμα
el[1]: 
    Βρέθηκαν %(counter)s αποτελέσματα

en: Sorry, no users match "<em>%(query_string)s</em>"
el: Λυπούμαστε, δε ταιριάζουν χρήστες με το "<em>%(query_string)s</em>"

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_url)s">add some</a>?
el: Δεν έχουν [προστεθεί χρήστες. Θέλετε να <a href="%(wagtailusers_create_url)s">προσθέσετε μερικούς</a>?

en: Groups
el: Ομάδες

en: Search groups
el: Αναζήτηση ομαδων

en: Group '{0}' created.
el: Η ομαδα '{0}' δημιουργήθηκε.

en: Group '{0}' updated.
el: Η ομαδα '{0}' ενημερώθηκε.

en: The group could not be saved due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η ενημέρωση των στοιχείων της ομαδας

en: Group '{0}' deleted.
el: Η ομαδα '{0}' διαγράφηκε.

en: Search users
el: Αναζήτηση χρηστών

en: User '{0}' created.
el: Ο χρήστης '{0}' δημιουργήθηκε.

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: The user could not be created due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία του χρήστη.

en: The user could not be saved due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η ενημέρωση των στοιχείων του χρήστη.

en: User '{0}' deleted.
el: Ο χρήστης '{0}' διαγράφηκε.

en: Edit this user
el: Επεξεργασία αυτού του χρήστη

en: Delete this user
el: Διαγραφή αυτού του χρήστη
