Wagtail - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Choose
uk: Вибрати

en: Search
uk: Пошук

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
uk[0]: 
                Знайдено один збіг
uk[1]: 
                Знайдено %(counter)s збіги
uk[2]: 
                Знайдено %(counter)s збігів
uk[3]: 
                Знайдено %(counter)s збігів

en: Sorry, no snippets match "<em>%(query_string)s</em>"
uk: Вибачте, немає уривків, які б відповідали "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any %(snippet_type_name)s snippets. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank">create one now</a>?
uk: Ви не створили жодних %(snippet_type_name)s уривків. Чому б зараз не <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank">створити якийсь</a>?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
uk[0]: Використано %(usage_count)s раз
uk[1]: Використано %(usage_count)s рази
uk[2]: Використано %(usage_count)s разів
uk[3]: Використано %(usage_count)s разів

en: Are you sure you want to delete this %(snippet_type_name)s?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей %(snippet_type_name)s?

en: Yes, delete
uk: Так, видалити

en: New  %(snippet_type_name)s
uk: Новий %(snippet_type_name)s

en: New
uk: Новий

en: Saving…
uk: Йде зберігання...

en: Save
uk: Зберегти

en: Editing %(snippet_type_name)s - %(instance)s
uk: Редагування %(snippet_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
uk: Редагування

en: Delete
uk: Видалити

en: Usage
uk: Використання

en: Snippets
uk: Уривки

en: Title
uk: Заголовок

en: No %(snippet_type_name_plural)s have been created. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">add one</a>?
uk: %(snippet_type_name_plural)s ще не були створені. Чому б не <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">додати якийсь</a>?

en: Snippets %(snippet_type_name_plural)s
uk: Уривки %(snippet_type_name_plural)s

en: Snippets <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>
uk: Уривки <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>

en: Add %(snippet_type_name)s
uk: Додати %(snippet_type_name)s

en: Usage of %(title)s
uk: Використання %(title)s

en: Usage of
uk: Використання

en: Parent
uk: Предок

en: Type
uk: Тип

en: Status
uk: Статус

en: Edit this page
uk: Редагувати цю сторінку

en: Search %(snippet_type_name)s
uk: Шукати %(snippet_type_name)s

en: {snippet_type} '{instance}' created.
uk: {snippet_type} '{instance}' створено.

en: Edit
uk: Редагувати

en: The snippet could not be created due to errors.
uk: Цей уривок не може бути створено через помилки.

en: {snippet_type} '{instance}' updated.
uk: {snippet_type} '{instance}' оновлено.

en: The snippet could not be saved due to errors.
uk: Цей уривок не може бути збережено через помилки.

en: {snippet_type} '{instance}' deleted.
uk: {snippet_type} '{instance}' видалено.

en: Choose %s
uk: Вибрати %s

en: Choose another %s
uk: Виберіть %s

en: Edit this %s
uk: Редагувати %s
