Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (35 entries)

en: Choose
sk_SK: Zvoliť

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
sk_SK[0]: 
                Jedna zhoda
sk_SK[1]: 
                %(counter)s zhôd
sk_SK[2]: 
                %(counter)s zhôd
sk_SK[3]: 
                %(counter)s zhôd

en: Sorry, no snippets match "<em>%(query_string)s</em>"
sk_SK: Prepáčte, žiadne snipety nevyhovujú hľadanému výrazu "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any %(snippet_type_name)s snippets. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank">create one now</a>?
sk_SK: Zatiaľ neboli vytvorené žiadne %(snippet_type_name)s snipety. Prečo nevytvoriť <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank">jeden teraz</a>?

en: Are you sure you want to delete this %(snippet_type_name)s?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať tento %(snippet_type_name)s?

en: Yes, delete
sk_SK: Áno, zmazať

en: New  %(snippet_type_name)s
sk_SK: Nový %(snippet_type_name)s

en: New
sk_SK: Nový

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Editing %(snippet_type_name)s - %(instance)s
sk_SK: Upraviť %(snippet_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
sk_SK: Upraviť obrázok

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Snippets
sk_SK: Snipety

en: Title
sk_SK: Titulok

en: No %(snippet_type_name_plural)s have been created. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">add one</a>?
sk_SK: Zatiaľ neboli vytvorené žiadne %(snippet_type_name_plural)s. Prečo nevytvoriť <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">jeden teraz</a>?

en: Snippets %(snippet_type_name_plural)s
sk_SK: Snipety %(snippet_type_name_plural)s

en: Snippets <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>
sk_SK: Snipety <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>

en: Add %(snippet_type_name)s
sk_SK: Pridať %(snippet_type_name)s

en: Usage of %(title)s
sk_SK: Použitie %(title)s

en: Usage of
sk_SK: Použitie

en: Parent
sk_SK: Rodič

en: Type
sk_SK: Typ

en: Status
sk_SK: Stav

en: Edit this page
sk_SK: Upraviť túto stránku

en: Search %(snippet_type_name)s
sk_SK: Hľadať %(snippet_type_name)s

en: {snippet_type} '{instance}' created.
sk_SK: {snippet_type} '{instance}' vytvorený.

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: The snippet could not be created due to errors.
sk_SK: Snipet nemôže byť vytvorený kvôli chybám.

en: {snippet_type} '{instance}' updated.
sk_SK: {snippet_type} '{instance}' aktualizovaný.

en: The snippet could not be saved due to errors.
sk_SK: Snipet nemôže byť uložený kvôli chybám.

en: {snippet_type} '{instance}' deleted.
sk_SK: {snippet_type} '{instance}' bol zmazaný.

en: Choose %s
sk_SK: Vybrať %s

en: Choose another %s
sk_SK: Vybrať iný %s

en: Edit this %s
sk_SK: Upraviť toto %s
