Wagtail - en to nl_NL translation catalogue (36 entries)

en: Choose
nl_NL: Kies

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
nl_NL[0]: 
                Er is één overeenkomst
nl_NL[1]: 
                Er zijn %(counter)s overeenkomsten

en: Sorry, no snippets match "<em>%(query_string)s</em>"
nl_NL: Helaas, er komen geen snippets overeen met de zoekterm "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any %(snippet_type_name)s snippets. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank">create one now</a>?
nl_NL: Er is nog geen  %(snippet_type_name)s snippet aangemaakt. Waarom <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank">voegt u er niet een toe</a>?

en: Delete %(snippet_type_name)s
nl_NL: Verwijder%(snippet_type_name)s

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
nl_NL[0]: %(usage_count)s keer gebruikt
nl_NL[1]: %(usage_count)s keer gebruikt

en: Are you sure you want to delete this %(snippet_type_name)s?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze %(snippet_type_name)s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete %(count)s %(snippet_type_name)s?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze %(count)s%(snippet_type_name)s wilt verwijderen?

en: Yes, delete
nl_NL: Ja, verwijder

en: New  %(snippet_type_name)s
nl_NL: Nieuw  %(snippet_type_name)s

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Saving…
nl_NL: Bezig met opslaan…

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Editing %(snippet_type_name)s - %(instance)s
nl_NL: Wijzigen %(snippet_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
nl_NL: Wijzigen

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Title
nl_NL: Titel

en: No %(snippet_type_name_plural)s have been created. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">add one</a>?
nl_NL: Er zijn nog geen %(snippet_type_name_plural)s aangemaakt. Waarom <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">voegt u er niet een toe</a>?

en: Add %(snippet_type_name)s
nl_NL: Voeg toe %(snippet_type_name)s

en: Usage of %(title)s
nl_NL: Gebruik van %(title)s

en: Usage of
nl_NL: Gebruik van

en: Edit this page
nl_NL: Wijzig deze pagina

en: Search %(snippet_type_name)s
nl_NL: Zoek %(snippet_type_name)s

en: {snippet_type} '{instance}' created.
nl_NL: {snippet_type} '{instance}' aangemaakt.

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: The snippet could not be created due to errors.
nl_NL: De snippet kon niet worden aangemaakt door fouten.

en: {snippet_type} '{instance}' updated.
nl_NL: {snippet_type} '{instance}' gewijzigd.

en: The snippet could not be saved due to errors.
nl_NL: De snippet kon niet worden opgeslagen door fouten.

en: {snippet_type} '{instance}' deleted.
nl_NL: {snippet_type} '{instance}' verwijderd.

en: {count} {snippet_type} deleted.
nl_NL: {count} {snippet_type} verwijderd.

en: Choose %s
nl_NL: Kies %s

en: Choose another %s
nl_NL: Kies een andere %s

en: Edit this %s
nl_NL: Wijzig dit %s
