Wagtail - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Search
lt: Paieška

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
lt[0]: 
    Yra vienas atitikmuo
lt[1]: 
    Yra %(counter)s atitikmenys
lt[2]: 
    Yra %(counter)s atitikmenų
lt[3]: 
    Yra %(counter)s atitikmenų

en: Sorry, no snippets match "<em>%(query_string)s</em>"
lt: Atsiprašome, jokios nuokarpos neatitiko "<em>%(query_string)s</em>"

en: You haven't created any %(snippet_type_name)s snippets. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank">create one now</a>?
lt: Jūs nesukūrėte jokių %(snippet_type_name)s nuokarpų. Kodėl gi <a href="%(wagtailsnippets_create_snippet_url)s" target="_blank"> nesukūrus vienos dabar</a>?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
lt[0]: Panaudota %(usage_count)s kartą
lt[1]: Panaudota %(usage_count)s kartus
lt[2]: Panaudota %(usage_count)s kartų
lt[3]: Panaudota %(usage_count)s kartų

en: Are you sure you want to delete this %(snippet_type_name)s?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią %(snippet_type_name)s?

en: Yes, delete
lt: Taip, ištrinti

en: New  %(snippet_type_name)s
lt: Nauja %(snippet_type_name)s

en: New
lt: Naujas

en: Saving…
lt: Saugoma…

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Editing %(snippet_type_name)s - %(instance)s
lt: Redaguojama %(snippet_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Usage
lt: Panaudojimas

en: Snippets
lt: Nuokarpos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: No %(snippet_type_name_plural)s have been created. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">add one</a>?
lt: Nebuvo sukurti jokios %(snippet_type_name_plural)s. Kodėl gi <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">nesukūrus vienos</a>?

en: Snippets %(snippet_type_name_plural)s
lt: Nuokarpos %(snippet_type_name_plural)s

en: Snippets <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>
lt: Nuokarpos <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>

en: Add %(snippet_type_name)s
lt: Pridėti %(snippet_type_name)s

en: Usage of %(title)s
lt: %(title)s naudojimas

en: Usage of
lt: Naudojimas

en: Parent
lt: Tėvas

en: Type
lt: Tipas

en: Status
lt: Statusas

en: Edit this page
lt: Redaguoti šį puslapį

en: Search %(snippet_type_name)s
lt: Ieškoti %(snippet_type_name)s

en: {snippet_type} '{instance}' created.
lt: {snippet_type} '{instance}' sukurta.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: The snippet could not be created due to errors.
lt: Nuokarpa negalėjo būti sukurta dėl klaidų.

en: {snippet_type} '{instance}' updated.
lt: {snippet_type} '{instance}' atnaujinta.

en: The snippet could not be saved due to errors.
lt: Nuokarpa negalėjo būti išsaugota dėl klaidų.

en: {snippet_type} '{instance}' deleted.
lt: {snippet_type} '{instance}' ištrinta.

en: Choose %s
lt: Pasirinkti %s

en: Choose another %s
lt: Pasirinkti kitą %s

en: Edit this %s
lt: Redaguoti šį %s
