Wagtail - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Choose
el: Επιλογή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
el[0]: 
    Υπάρχει ένα αποτέλεσμα
el[1]: 
    Υπάρχουν %(counter)s αποτελέσματα

en: Sorry, no snippets match "<em>%(query_string)s</em>"
el: Λυπούμαστε, δεν υπάρχουν snippets με το "<em>%(query_string)s</em>"

en: Are you sure you want to delete this %(snippet_type_name)s?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγραφεί αυτό το %(snippet_type_name)s;

en: Yes, delete
el: Ναι, να διαγραφεί

en: New  %(snippet_type_name)s
el: Δημιουργία %(snippet_type_name)s

en: New
el: Δημιουργία

en: Saving…
el: Αποθήκευση…

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Editing %(snippet_type_name)s - %(instance)s
el: Διόρθωση %(snippet_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
el: Διόρθωση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Title
el: Τίτλος

en: No %(snippet_type_name_plural)s have been created. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">add one</a>?
el: Δεν υπάρχουν %(snippet_type_name_plural)s. Θέλετε να <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">προσθέσετε μερικά</a>;

en: Add %(snippet_type_name)s
el: Προσθήκη %(snippet_type_name)s

en: Usage of %(title)s
el: Χρήση του  %(title)s

en: Usage of
el: Χρήση του

en: Parent
el: Γονέας

en: Type
el: Τύπος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Edit this page
el: Επεξεργασία αυτής της σελίδας

en: Search %(snippet_type_name)s
el: Αναζήτηση %(snippet_type_name)s

en: {snippet_type} '{instance}' created.
el: Δημιουργήθηκε το '{instance}' τύπου {snippet_type}.

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: The snippet could not be created due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία του snippet.

en: {snippet_type} '{instance}' updated.
el: Πραγματοποιήθηκε αλλαγή του '{instance}' τύπου {snippet_type}.

en: The snippet could not be saved due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του snippet.

en: {snippet_type} '{instance}' deleted.
el: Το '{instance}' τύπου {snippet_type} διαγράφηκε.

en: Choose %s
el: Επιλογή %s

en: Choose another %s
el: Επιλογή διαφορετικού %s

en: Edit this %s
el: Επεξεργασία αυτου %s
