Wagtail - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Choose
ca: Escull

en: Search
ca: Cerca

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
ca[0]: 
    Hi ha una coincidència.
ca[1]: 
    Hi ha %(counter)s coincidències.

en: Sorry, no snippets match "<em>%(query_string)s</em>"
ca: Ens sap greu, no hi ha cap fragment amb "<em>%(query_string)s</em>"

en: Are you sure you want to delete this %(snippet_type_name)s?
ca: Estàs segur que vols esborrar aquest %(snippet_type_name)s?

en: Yes, delete
ca: Si, esborra

en: New  %(snippet_type_name)s
ca: Nou %(snippet_type_name)s

en: New
ca: Nou

en: Saving…
ca: Desant…

en: Save
ca: Desa

en: Editing %(snippet_type_name)s - %(instance)s
ca: Editant %(snippet_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
ca: Editant

en: Delete
ca: Esborra

en: Snippets
ca: Fragments

en: Title
ca: Títol

en: No %(snippet_type_name_plural)s have been created. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">add one</a>?
ca: No s'ha creat cap %(snippet_type_name_plural)s. Per què no <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">afeixes un</a>?

en: Snippets %(snippet_type_name_plural)s
ca: Fragments %(snippet_type_name_plural)s

en: Snippets <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>
ca: Fragments <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>

en: Add %(snippet_type_name)s
ca: Afegeix %(snippet_type_name)s

en: Usage of %(title)s
ca: Utilització de %(title)s

en: Usage of
ca: Utilització de

en: Parent
ca: Pare

en: Type
ca: Tipus

en: Status
ca: Estat

en: Edit this page
ca: Editar aquesta plana

en: Search %(snippet_type_name)s
ca: Cercar %(snippet_type_name)s

en: {snippet_type} '{instance}' created.
ca: {snippet_type} '{instance}' creat.

en: Edit
ca: Editar

en: The snippet could not be created due to errors.
ca: El fragment no s'ha pogut crear degut a errors.

en: {snippet_type} '{instance}' updated.
ca: {snippet_type} '{instance}' actualitzat.

en: The snippet could not be saved due to errors.
ca: El fragment no s'ha pogut desar degut a errors.

en: {snippet_type} '{instance}' deleted.
ca: {snippet_type} '{instance}' esborrat.

en: Choose %s
ca: Seleccioni %s

en: Choose another %s
ca: Seleccioni un altre %s

en: Edit this %s
ca: Editar aquest %s
