Wagtail - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Choose
bg: Избери

en: Are you sure you want to delete this %(snippet_type_name)s?
bg: Сигурен ли сте, че искате да изтриете %(snippet_type_name)s?

en: Yes, delete
bg: Да, изтрий го

en: New  %(snippet_type_name)s
bg: Нов %(snippet_type_name)s

en: New
bg: Ново

en: Save
bg: Запази

en: Editing %(snippet_type_name)s - %(instance)s
bg: Редакция на %(snippet_type_name)s - %(instance)s

en: Editing
bg: Редактиране

en: Delete
bg: Изтрий

en: Snippets
bg: Откъси от код

en: Title
bg: Заглавие

en: No %(snippet_type_name_plural)s have been created. Why not <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">add one</a>?
bg: Няма създадени %(snippet_type_name_plural)s. Защо не <a href="%(wagtailsnippets_create_url)s">добавите един сега</a>?

en: Snippets %(snippet_type_name_plural)s
bg: Откъси от код %(snippet_type_name_plural)s

en: Snippets <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>
bg: Откъси от код <span>%(snippet_type_name_plural)s</span>

en: Add %(snippet_type_name)s
bg: Добави %(snippet_type_name)s

en: {snippet_type} '{instance}' created.
bg: {snippet_type} '{instance}' е създаден

en: The snippet could not be created due to errors.
bg: Този код-откъс не беше създаден поради грешки.

en: {snippet_type} '{instance}' updated.
bg: {snippet_type} '{instance}' обновен.

en: The snippet could not be saved due to errors.
bg: Откъса от док не можеше да бъде запазен поради грешки.

en: {snippet_type} '{instance}' deleted.
bg: {snippet_type} '{instance}' изтрит.
