Wagtail - en to lt translation catalogue (99 entries)

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
lt: Palaikomi formatai:  %(supported_formats)s. Didžiausias bylos dydis:  %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
lt: Palaikomi formatai:  %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %s.
lt: Nepalaikomas paveiksliuko formatas. Palaikomi formatai: %s.

en: Not a valid %s image.
lt: Netinkamas %s paveiksliukas.

en: This file is too big (%%s). Maximum filesize %s.
lt: Byla yra per didelė (%%s). Didžiausias bylos dydis yra %s.

en: This file is too big. Maximum filesize %s.
lt: Byla yra per didelė. Didžiausias bylos dydis yra %s.

en: Full width
lt: Pilno pločio

en: Left-aligned
lt: Lygiuoti į kairę

en: Right-aligned
lt: Lygiuoti į dešinę

en: Filter
lt: Filtras

en: Original size
lt: Originalus dydis

en: Resize to width
lt: Keisti dydį pagal plotį

en: Resize to height
lt: Keisti dydį pagal aukštį

en: Resize to min
lt: Keisti dydį iki minimumo

en: Resize to max
lt: Keisti dydį iki maksimumo

en: Resize to fill
lt: Keisti dydį kad užpildytų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Closeness
lt: Artumas

en: Add
lt: Pridėti

en: Add/edit images you own
lt: Pridėti/redaguoti paveiksliukus kurie jums priklauso

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit any image
lt: Redaguoti bet kurį paveiksliuką

en: title
lt: pavadinimas

en: file
lt: byla

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: created at
lt: sukurta

en: uploaded by user
lt: įkelta vartotojo

en: tags
lt: žymenos

en: Choose an image
lt: Pasirinkti paveiksliuką

en: Search
lt: Paieška

en: Upload
lt: Įkelti

en: Popular tags
lt: Populiarios žymenos

en: Uploading…
lt: Įkeliama...

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
lt[0]: 
    Yra vienas atitikmuo
lt[1]: 
    Yra %(counter)s atitikmenys
lt[2]: 
    Yra %(counter)s atitikmenų
lt[3]: 
    Yra %(counter)s atitikmenų

en: Latest images
lt: Paskutiniai paveiksliukai

en: Choose a format
lt: Pasirinkti formatą

en: Insert image
lt: Įterpti paveiksliuką

en: 
            <span>%(total)s</span> Image
         | 
            <span>%(total)s</span> Images
lt[0]: 
    <span>%(total)s</span> paveiksliukas
lt[1]: 
    <span>%(total)s</span> paveiksliukai
lt[2]: 
    <span>%(total)s</span> paveiksliukų
lt[3]: 
    <span>%(total)s</span> paveiksliukų

en: Change image file:
lt: Keisti paveiksliuko bylą:

en: Add an image
lt: Pridėti paveiksliuką

en: Add image
lt: Pridėti paveiksliuką

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Delete image
lt: Ištrinti paveiksliuką

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
lt[0]: Panaudota %(usage_count)s kartą
lt[1]: Panaudota %(usage_count)s kartus
lt[2]: Panaudota %(usage_count)s kartų
lt[3]: Panaudota %(usage_count)s kartų

en: Are you sure you want to delete this image?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį paveiksliuką?

en: Yes, delete
lt: Taip, ištrinti

en: Editing image %(title)s
lt: Redaguojamas paveiksliukas %(title)s

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Focal point (optional)
lt: Svarbiausias taškas (nebūtina)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image below.
lt: Kad nustatyti svarbiausią paveiksliuko zoną, žemiau tempkite dėžutę  virš paveiksliuko.

en: Current focal point shown
lt: Rodomas dabartinis svarbiausias taškas

en: Remove focal area
lt: Pašalinti svarbiausią tašką

en: URL Generator
lt: URL generatorius

en: Max dimensions
lt: Didžiausi išmatavimai

en: Filesize
lt: Bylos dydis

en: File not found
lt: Byla nerasta

en: Usage
lt: Panaudojimas

en: Images
lt: Paveiksliukai

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
lt: Atsiprašome, jokie paveiksliukai neatitiko <em>"%(query_string)s"</em>

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
lt: Nėra įkelti jokie paveiksliukai į šią kolekciją. Kodėl gi <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">neįkėlus vieno</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
lt: Nėra įkelti jokie paveiksliukai. Kodėl gi <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">neįkėlus vieno</a>?

en: Generating URL
lt: Generuojamas URL

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Note that images generated larger than the screen will appear smaller when previewed here, so they fit the screen.
lt: Pastaba. Paveiksliukai, sugeneruoti didesni nei ekranas, peržiūrimi čia bus atvaizduojami mažesni, kad tilptų į ekraną.

en: Usage of %(title)s
lt: %(title)s naudojimas

en: Usage of
lt: Naudojimas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Parent
lt: Tėvas

en: Type
lt: Tipas

en: Status
lt: Statusas

en: Edit this page
lt: Redaguoti šį puslapį

en: Add multiple images
lt: Pridėti daug paveiksliukų

en: Add images
lt: Pridėti paveiksliukus

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
lt: Tempkite ir meskite paveiksliukus į šią zoną, kad iškart juos įkeltumėte.

en: Or choose from your computer
lt: Arba rinkitės iš savo kompiuterio

en: Add to collection:
lt: Pridėti į kolekciją:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
lt: Įkelti pavyko. Prašome atnaujinti šį paveiksliuką su tinkamesniu pavadinimu, jei reikia. Jūs taip pat galite ištrinti paveiksliuką, jei įkėlimas nebuvo būtinas.

en: Sorry, upload failed.
lt: Atsiprašome, įkelti nepavyko.

en: Server Error
lt: Serverio klaida

en: Report this error to your webmaster with the following information:
lt: Praneškite apie šią klaidą savo tinklalapio administratoriui su sekančia informacija:

en: Image updated.
lt: Paveiksliukai atnaujinti.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Image permissions
lt: Paveiksliuko leidimai

en: Add an image permission
lt: Pridėti paveiksliuko leidimą

en: Search images
lt: Ieškoti paveiksliukų

en: Image '{0}' updated.
lt: Paveiksliukas '{0}' atnaujintas

en: Edit again
lt: Vėl redaguoti

en: The image could not be saved due to errors.
lt: Paveiksliukas negalėjo būti išsaugotas dėl klaidų.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
lt: Paveiksliuko šaltinio byla nebuvo rasta. Prašome pakeisti šaltinį arba ištrinti paveiksliuką.

en: Image '{0}' deleted.
lt: Paveiksliukas '{0}' ištrintas.

en: Image '{0}' added.
lt: Paveiksliukas '{0}' pridėtas.

en: The image could not be created due to errors.
lt: Paveiksliukas negalėjo būti sukurtas dėl klaidų.

en: Image
lt: Paveiksliukas

en: %(count)s image | %(count)s images
lt[0]: %(count)s paveiksliukas
lt[1]: %(count)s paveiksliukai
lt[2]: %(count)s paveiksliukų
lt[3]: %(count)s paveiksliukų

en: Change image
lt: Keisti paveiksliuką

en: Edit this image
lt: Redaguoti šį paveiksliuką
