Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (66 entries)

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add/edit documents you own
sk_SK: Pridať/upraviť dokumenty, ktoré vlastníte

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit any document
sk_SK: Upraviť dokument

en: title
sk_SK: titulok

en: file
sk_SK: súbor

en: created at
sk_SK: vytvorené

en: uploaded by user
sk_SK: nahral používateľ

en: tags
sk_SK: tagy

en: document
sk_SK: dokument

en: Choose a document
sk_SK: Zvoliť dokument

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Uploading…
sk_SK: Odosielam…

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
sk_SK[0]: 
    Jeden výsledok hľadania
sk_SK[1]: 
    %(counter)s výsledky hľadania
sk_SK[2]: 
    %(counter)s výsledkov hľadania
sk_SK[3]: 
    %(counter)s výsledkov hľadania

en: Latest documents
sk_SK: Posledné dokumenty

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
sk_SK: Prepáčte, žiadne dokumenty nezodpovedajú hľadanému výrazu "<em>%(query_string)s</em>"

en: Change document:
sk_SK: Zmeniť dokument

en: Add a document
sk_SK: Pridať dokument

en: Add document
sk_SK: Pridať dokument

en: Delete %(title)s
sk_SK: Zmazať %(title)s

en: Delete document
sk_SK: Zmazať dokument

en: Are you sure you want to delete this document?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať tento dokument?

en: Yes, delete
sk_SK: Áno, zmazať

en: Editing %(title)s
sk_SK: Úprava %(title)s

en: Editing
sk_SK: Upraviť obrázok

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Filesize
sk_SK: Veľkosť súboru

en: File not found
sk_SK: Súbor nebol nájdený

en: Documents
sk_SK: Dokumenty

en: Title
sk_SK: Titulok

en: File
sk_SK: Súbor

en: Uploaded
sk_SK: Nahrané

en: %(time_period)s ago
sk_SK: %(time_period)s dozadu

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
sk_SK: Zatiaľ ste do kolekcie nenahrali žiadne dokumenty. Prečo nenahrať <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">jeden práve teraz</a>?

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
sk_SK: Zatial ste nenahrali žiadne dokumenty. Prečo nenahrať <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">jeden práve teraz</a>?

en: Usage of %(title)s
sk_SK: Použitie %(title)s

en: Usage of
sk_SK: Použitie

en: Parent
sk_SK: Rodič

en: Type
sk_SK: Typ

en: Status
sk_SK: Stav

en: Edit this page
sk_SK: Upraviť túto stránku

en: 
            <span>%(total)s</span> Document
         | 
            <span>%(total)s</span> Documents
sk_SK[0]: 
    <span>%(total)s</span> Dokument
sk_SK[1]: 
    <span>%(total)s</span> Dokumenty
sk_SK[2]: 
    <span>%(total)s</span> Dokumentov
sk_SK[3]: 
    <span>%(total)s</span> Dokumentov

en: Add multiple documents
sk_SK: Pridať viaceré dokumenty

en: Add documents
sk_SK: Pridať dokumenty

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
sk_SK: Potiahnite a pustite dokumenty do tejto plochy pre okamžité nahrávanie.

en: Or choose from your computer
sk_SK: Alebo vyber z tvojho počítača

en: Add to collection:
sk_SK: Pridať do kolekcie:

en: Upload successful. Please update this documents with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
sk_SK: Nahrávanie bolo úspešné. Prosím aktualizujte tento dokument s vhodnejším titulkom, ak je potrebný. Môžete taktiež zmazať tento dokument, ak nahrávanie nebolo potrebné.

en: Sorry, upload failed.
sk_SK: Prepáčte, ale nahrávanie zlihalo.

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: You need a password to access this document.
sk_SK: K prístupu k tomuto dokumentu potrebujete heslo.

en: Document permissions
sk_SK: Oprávnenia dokumentu

en: Add a document permission
sk_SK: Pridať oprávnenia dokumentu

en: Server Error
sk_SK: Chyba servera

en: Report this error to your webmaster with the following information:
sk_SK: Nahláste túto chybu Vášmu webmasterovi s nasledujúcimi informáciami:

en: Search documents
sk_SK: Hľadať dokumenty

en: Document '{0}' added.
sk_SK: Dokument '{0}' pridaný.

en: The document could not be saved due to errors.
sk_SK: Dokument nemohol byť uložený kvôli chybám.

en: Document '{0}' updated
sk_SK: Dokument '{0}' bol aktualizovaný

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
sk_SK: Súbor nebol nájdený. Prosím aktualizujte zdroj alebo zmažte dokument

en: Document '{0}' deleted.
sk_SK: Dokument '{0}' bol zmazaný.

en: %(count)s document | %(count)s documents
sk_SK[0]: %(count)s dokument
sk_SK[1]: %(count)s dokumenty
sk_SK[2]: %(count)s dokumentov
sk_SK[3]: %(count)s dokumentov

en: Choose another document
sk_SK: Zvoliť ďalší dokument

en: Edit this document
sk_SK: Upraviť tento dokument
