Wagtail - en to el translation catalogue (64 entries)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add/edit documents you own
el: Προσθήκη / διόρθωση εγγράφων που σας ανήκουν

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit any document
el: Διόρθωση όλων των εγγράφων

en: title
el: τίτλος

en: file
el: αρχείο

en: created at
el: δημιουργία στις

en: uploaded by user
el: ανέβηκε από το χρήστη

en: tags
el: ετικέτες

en: document
el: έγγραφο

en: Choose a document
el: Επιλογή εγγράφου

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Upload
el: Ανέβασμα

en: Uploading…
el: Ανέβασμα εγγράφου ..

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
el[0]: 
                Βρέθηκε ένα αποτέλεσμα
el[1]: 
                Βρέθηκαν %(counter)s αποτελέσματα

en: Latest documents
el: Τελευταία έγγραφα

en: Sorry, no documents match "<em>%(query_string)s</em>"
el: Δε βρέθηκαν έγγραφα που να ταιριάζουν με το "<em>%(query_string)s</em>"

en: Change document:
el: Αλλαγή εγγράφου:

en: Add a document
el: Προσθήκη εγγράφου

en: Add document
el: Προσθήκη εγγράφου

en: Delete %(title)s
el: Διαγραφή %(title)s

en: Delete document
el: Διαγραφή εγγράφου

en: Are you sure you want to delete this document?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγραφεί αυτό το έγγραφο;

en: Yes, delete
el: Ναι, να διαγραφεί

en: Editing %(title)s
el: Διόρθωση %(title)s

en: Editing
el: Διόρθωση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Filesize
el: Μέγεθος Αρχείου

en: File not found
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Title
el: Τίτλος

en: File
el: Αρχείο

en: Uploaded
el: Ανεβασμένο

en: %(time_period)s ago
el: πριν από %(time_period)s

en: You haven't uploaded any documents in this collection. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
el: Δεν έχετε ανεβάσει έγγραφα στη συλλογή. Θέλετε να <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">ανεβάσετε ένα</a>;

en: You haven't uploaded any documents. Why not <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">upload one now</a>?
el: Δεν υπάρχουν έγγραφα. Θέλετε να <a href="%(wagtaildocs_add_document_url)s">ανεβάσετε μερικά</a>;

en: Usage of
el: Χρήση του

en: Parent
el: Γονέας

en: Type
el: Τύπος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Edit this page
el: Επεξεργασία της σελίδας

en: 
            <span>%(total)s</span> Document
         | 
            <span>%(total)s</span> Documents
el[0]: 
                    <span>%(total)s</span> Έγγραφο
el[1]: 
                    <span>%(total)s</span> Έγγραφα

en: Add multiple documents
el: Προσθήκη πολλαπλών εγγράφων

en: Add documents
el: Προσθήκη εγγράφου

en: Drag and drop documents into this area to upload immediately.
el: Σύρετε έγγραφα σε αυτή την περιοχή ώστε να ανέβουν απευθείας.

en: Or choose from your computer
el: Ή επιλέξατε από τον υπολογιστή σας

en: Add to collection:
el: Προσθήκη συλλογής:

en: Upload successful. Please update this documents with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the document completely if the upload wasn't required.
el: Η μεταφορά ήταν επιτυχής. Μπορείτε, αν χρειάζεται να βάλετε έναν πιο κατάλληλο τίτλο ή να διαγράψετε τελείως το έγγραφο.

en: Sorry, upload failed.
el: Σφάλμα κατά τη μεταφορά.

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Document permissions
el: Δικαιώματα εγγράφων

en: Add a document permission
el: Προσθήκη δικαιώματος εγγράφου

en: Server Error
el: Σφάλμα

en: Report this error to your webmaster with the following information:
el: Αναφέρατε το σφάλμα στο διαχειριστή με τις εξής πληροφορίες:

en: Search documents
el: Αναζήτηση εγγράφων

en: Document '{0}' added.
el: Το έγγραφο '{0}' προστέθηκε.

en: The document could not be saved due to errors.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του εγγράφου.

en: Document '{0}' updated
el: Έγινε διόρθωση του εγγράφου '{0}'

en: The file could not be found. Please change the source or delete the document
el: Το αρχείο δεν μπορεσε να βρεθεί. Παρακαλούμε να αλλάξετε την πηγή ή να διαγράψετε το έγγραφο

en: Document '{0}' deleted.
el: Το έγγραφο '{0}' διαγράφηκε.

en: %(count)s document | %(count)s documents
el[0]: %(count)s έγγραφο
el[1]: %(count)s έγγραφα

en: Choose another document
el: Επιλογή άλλου εγγράφου

en: Edit this document
el: Επεξεργασία αυτού του εγγράφου
