Wagtail - en to nb translation catalogue (38 entries)

en: Wagtail search promotions
nb: Wagtail-søkepromotering

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
nb: Vennligst spesifiser minst en anbefaling for dette søkeordet.

en: page
nb: side

en: description
nb: beskrivelse

en: search promotion
nb: søkepromotering

en: Add search promotion
nb: Legg til søkepromotering

en: Add search pick
nb: Legg til søkevalg

en: 
                    <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
nb: 
    <p>Forfremmede søkeresultater er en måte å anbefale spesifikke sider som ikke nødvendigvis kommer høyt opp i søkeresultater. Feks. kan man anbefale kontaktsiden for en bruker som søker etter ordet <em>"tilbakemelding"</em>.</p>

en: 
                    <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
nb: 
    <p>Feltet "Søkeord/-frase" under må inneholde den fullstendige og eksakte søkestrengen som du ønsker å gi anbefalinger for, <em>inkludert</em> vanlige feilstavinger eller andre brukerfeil. Det kan være nyttig å se på hvilke søkeord som har vært mye brukt på nettstedet.</p>

en: Save
nb: Lagre

en: Delete %(query)s
nb: Slett %(query)s

en: Delete
nb: Slett

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
nb: Er du sikker på at du vil slette alle forfremmede resultater for dette søkeordet?

en: Yes, delete
nb: Ja, slett

en: Editing %(query)s
nb: Endrer %(query)s

en: Editing
nb: Endrer

en: Move up
nb: Flytt opp

en: Move down
nb: Flytt ned

en: Promoted search result
nb: Forfremmet søkeresultat

en: Add recommended page
nb: Legg til anbefalt side

en: Search Terms
nb: Søkeord

en: Promoted search results
nb: Forfremmede søkeresultater

en: Add new promoted result
nb: Legg til nytt forfremmet resultat

en: Search term(s)
nb: Søkeord

en: Promoted results
nb: Forfremmede resultater

en: Views (past week)
nb: Visninger (siste uke)

en: Edit this promotion
nb: Rediger denne promoteringen

en: None
nb: Ingen

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
nb[0]: 
    Det er ett treff
nb[1]: 
    Det er %(counter)s treff

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
nb: Beklager, ingen forfremmede resultater samsvarer med "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
nb: Ingen forfremmede resultater har blitt opprettet. Hvorfor ikke <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">legge til et</a>?

en: Search promoted results
nb: Søk i forfremmede resultater

en: Editor's picks for '{0}' created.
nb: Redaktørvalg for "{0}" er opprettet.

en: Edit
nb: Endre

en: Recommendations have not been created due to errors
nb: Anbefalinger kunne ikke opprettes grunnet feil

en: Editor's picks for '{0}' updated.
nb: Redaktørvalg for "{0}" oppdatert.

en: Recommendations have not been saved due to errors
nb: Anbefalinger kunne ikke lagres grunnet feil

en: Editor's picks deleted.
nb: Redaktørvalg slettet.
