Wagtail - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
fa: لطفا دست کم یک پیشنهاد برای این عبارت جستجو تعیین کنید.

en: page
fa: صفحه

en: description
fa: شرح

en: search promotion
fa: جستجوی ترویج

en: Add search promotion
fa: افزودن ترویج جستجو

en: Add search pick
fa: افزودن جستجوی برگزیده

en: 
                    <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
fa: 
    <p>نتایج جستجوی ترویج یافت به این معنی هستند که صفحه های خاصی که ممکن است در نتایج جستجو به صورت ارگانیک بالا نیایند، پیشنهاد شوند. برای مثال پیشنهاد صفحه خیریه شما به یک بازدیدکننده که با عبارت نا متعارفی مانند <em>پول دادن</em> جستجویی انجام داده است.

en: 
                    <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
fa: 
    </p>فیلد «عبارت(های) جستجو» در پایین باید حاوی عبارت کامل مورد جستجو باشد تا در نتایج بیاید، این <em>شامل</em> هرگونه خطا در تایپ نیز می‌شود. برای کمک به جستجو از میان عبارات جستجویی که توسط کاربران سایت شما پرتکرار شده اند نیز می‌توانید استفاده کنید.</p>

en: Save
fa: ذخیره

en: Delete %(query)s
fa: حذف %(query)s

en: Delete
fa: حذف

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
fa: آیا اطمینان دارید که همه نتایج ترویج شده برای این عبارت جستجو حذف شود؟

en: Yes, delete
fa: بله حذف شود

en: Editing %(query)s
fa: ویرایش%(query)s

en: Editing
fa: ویرایش

en: Move up
fa: حرکت به بالا

en: Move down
fa: حرکت به پایین

en: Promoted search result
fa: نتایج جستجوی ترویج شده

en: Add recommended page
fa: افزودن صفحه توصیه شده

en: Search Terms
fa: عبارات جستجو

en: Promoted search results
fa: نتایج جستجوی ترویج شده

en: Add new promoted result
fa: افزودن نتیجه ترویج شده جدید

en: Search term(s)
fa: عبارت(های) جستجو

en: Promoted results
fa: نتایج ترویج شده

en: Views (past week)
fa: بازدیدها (هفته پیش)

en: Edit this promotion
fa: ویرایش این ترویج

en: None
fa: خالی

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
fa[0]: 
    تعداد %(counter)s مورد منطبق پیدا شد
fa[1]: 
    تعداد %(counter)s مورد منطبق پیدا شد

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
fa: متاسفانه نتایج ترویجی شامل «<em>%(query_string)s</em>» یافت نشد

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
fa: هیچ نتیجه ترویج شده ای ایجاد نشده. می‌توانید یکی را <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">ایجاد</a> کنید.

en: Search promoted results
fa: جستجوی نتایج ترویج شده

en: Editor's picks for '{0}' created.
fa: منتخب ویراستار برای '{0}' ایجاد شد.

en: Edit
fa: ویرایش

en: Recommendations have not been created due to errors
fa: پیشنهادها به دلیل بروز خطا ایجاد نشد

en: Editor's picks for '{0}' updated.
fa: انتخاب ویراستار برای '{0}' آپدیت شد.

en: Recommendations have not been saved due to errors
fa: پیشنهادها به دلیل بروز خطا ذخیره نشدند

en: Editor's picks deleted.
fa: منتخب ویراستار حذف شد
