Wagtail - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
el: Παρακαλείστε να διευκρινίσετε τουλάχιστον μία σύσταση για αυτόν τον όρο αναζήτησης.

en: page
el: ιστοσελίδα

en: description
el: περιγραφή

en: search promotion
el: αναζήτηση προώθησης

en: Add search promotion
el: Προσθήκη αναζήτησης προώθησης

en: Add search pick
el: Προσθήκη search pick

en: 
                    <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
el: 
    <p>Οι επιλογές συντακτών είναι ένας τρόπος πρότασης συγκεκριμένων σελίδων οι οποίες κανονικά δε θα βρίσκονται ψηλά στα αποτελέσματα της αναζήτησης. </p>

en: 
                    <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
el: 
    
    <p>Το πεδίο "όρος(οι)/φράσεις" παρακάτω πρέπει να περιέχει το πλήρες και ακριβές κείμενο για το οποίο θέλετε να παρέχετε προτεινόμενα αποτελέσματα, <em>συμπεριλαμβανομένων</em> τυχόν ορθογραφικών λαθών. Προς βοήθεια, μπορείτε να επιλέξετε όρους αναζήτησης που ήταν δημοφιλείς στους χρήστες.</p>

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Delete %(query)s
el: Διαγραφή %(query)s

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγράψετε όλες τις επιλογές συντακτών για τον εν λόγω όρο αναζήτησης;

en: Yes, delete
el: Ναι, να διαγραφεί

en: Editing %(query)s
el: Επεξεργασία %(query)s

en: Editing
el: Διόρθωση

en: Move up
el: Πάνω

en: Move down
el: Κάτω

en: Promoted search result
el: Προωθείται το αποτέλεσμα αναζήτησης

en: Add recommended page
el: Προσθήκη προτεινόμενης σελίδας

en: Search Terms
el: Όροι αναζήτησης

en: Promoted search results
el: Προωθουνται τα αποτέλεσματα αναζήτησης

en: Add new promoted result
el: Προσθήκη νέου προωθείμενου αποτελέσματος

en: Search term(s)
el: Όροι αναζήτησης

en: Promoted results
el: Προωθημενα αποτελέσματα

en: Views (past week)
el: Εμφανίσεις (την περασμένη εβδομάδα)

en: Edit this promotion
el: Επεξεργασία αυτής της προώθησης

en: None
el: Καμία

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
el[0]: 
    Βρέθηκε ένα αποτέλεσμα
el[1]: 
    Βρέθηκαν %(counter)s αποτελέσματα

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
el: Λυπούμαστε, καμία ανακατεύθυνση δε ταιριάζει με το "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
el: Δεν δημιουργήθηκαν προωθημένα αποτελέσματα. Γιατί να μην <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">προσθέσετε ένα</a>;

en: Search promoted results
el: Αναζήτηση προωθημένων αποτελεσμάτων

en: Editor's picks for '{0}' created.
el: Επιτυχής δημιουργία επιλογή συντακτών για το '{0}'.

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Recommendations have not been created due to errors
el: Οι συστάσεις δεν έχουν δημιουργηθεί λόγω σφαλμάτων

en: Editor's picks for '{0}' updated.
el: Επιτυχής διόθρωση επιλογής συντακτών για το '{0}'.

en: Recommendations have not been saved due to errors
el: Οι συστάσεις δεν έχουν αποθηκευτεί λόγω σφαλμάτων

en: Editor's picks deleted.
el: Επιτυχής διαγραφή επιλογής συντακτών.
