Wagtail - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Parent page
pl: Strona nadrzędna

en: Add %s
pl: Dodaj %s

en: Add a new %s
pl: Dodaj nowy %s

en: Inspect
pl: Sprawdź

en: Inspect this %s
pl: Sprawdź ten %s

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit this %s
pl: Edytuj ten %s

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete this %s
pl: Usuń ten %s

en: Unpublish
pl: Cofnij publikację

en: Unpublish this %s
pl: Cofnij tą publikację %s

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy this %s
pl: Kopiuj ten %s

en: image
pl: Obraz

en: Choose a parent page
pl: Wybierz stronę nadrzędną

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
pl: %(plural)s może zostać dodany w więcej niż jednym miejscu na Twojej stronie. Które z poniższych chciałbyś ustawić jako nadrzędne dla Twojej nowej strony?

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Saving…
pl: Zapisywanie…

en: Save
pl: Zapisz

en: %(model_name)s could not be deleted
pl: %(model_name)s nie mógł zostać usunięty

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
pl: Do '%(instance_name)s' istnieją odwołania z innych obiektów i nie może on zostać usunięty bez naruszenia integralności danych. Aby usunąć obiekt, najpierw usuń zależne obiekty i spróbuj ponownie:

en: Go back to listing
pl: Wróć do listy

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: Home
pl: Start

en:  By %(filter_title)s
pl:  Dla %(filter_title)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
pl: Przepraszamy, nie istnieją %(name)s pasujące do Twojego wyszukiwania.

en: Search for
pl: Szukaj

en: Search %(name)s
pl: Szukaj %(name)s

en: Filter
pl: Filtr

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
pl: Żaden %(name)s nie został jeszcze utworzony. Musisz utworzyć przynajmniej jeden zanim dodasz %(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
pl: Żadna %(name)s nie została jeszcze utworzona.

en: 
                                                    Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
pl: 
                                                    Dlaczego nie <a href="%(url)s">dodać jednego</a>?

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
pl: Strona %(current_page)s z %(num_pages)s.

en: Back to %(model_name)s list
pl: Wróć do listy %(model_name)s

en: Previous
pl: Wstecz

en: Next
pl: Naprzód

en: {model_name} '{instance}' created.
pl: {model_name} '{instance}' utworzona.

en: The %s could not be created due to errors.
pl: %s nie mógł zostać utworzony z powodu błędów.

en: New
pl: Nowy

en: Create new %s
pl: Utwórz nowy %s

en: Editing
pl: Edytowanie

en: Editing %s
pl: Edytowanie %s

en: {model_name} '{instance}' updated.
pl: {model_name} '{instance}' uaktualniony.

en: The %s could not be saved due to errors.
pl: %s nie mógł zostać zapisany z powodu błędów.

en: Confirm deletion of %s
pl: Potwierdź usunięcie %s

en: Are you sure you want to delete this %s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %s? Może mieć to wpływ na pozostałe, zależne elementy na Twojej stronie.

en: {model} '{instance}' deleted.
pl: {model} '{instance}' usunięto.

en: Inspecting
pl: Sprawdzanie

en: Inspecting %s
pl: Sprawdzanie %s
