Wagtail - en to nb translation catalogue (49 entries)

en: Wagtail ModelAdmin
nb: Wagtail-modelladmin

en: Parent page
nb: Foreldreside

en: Add %s
nb: Legg til %s

en: Add a new %s
nb: Legg til %s

en: Inspect
nb: Inspiser

en: Inspect this %s
nb: Inspiser %s

en: Edit
nb: Rediger

en: Edit this %s
nb: Endre %s

en: Delete
nb: Slett

en: Delete this %s
nb: Slett %s

en: Unpublish
nb: Avpublisér

en: Unpublish this %s
nb: Avpublisér %s

en: Copy
nb: Kopier

en: Copy this %s
nb: Kopier %s

en: image
nb: bilde

en: Choose a parent page
nb: Velg en foreldreside

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
nb: %(plural)s kan legges til på mer enn ett sted på nettstedet. Hvilket av de følgende vil du sette som forelder til den nye siden?

en: Continue
nb: Fortsett

en: Saving…
nb: Lagrer…

en: Save
nb: Lagre

en: %(model_name)s could not be deleted
nb: %(model_name)s kunne ikke slettes

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
nb: '%(instance_name)s' er referert til av andre objekter, så det kan ikke slettes uten å sette dataintegriteten i fare. For å slettte dette må du først fjerne følgende objekter, og så prøve igjen:

en: Go back to listing
nb: Tilbake til listen

en: Yes, delete
nb: Ja, slett

en: Home
nb: Hjem

en:  By %(filter_title)s
nb:  På %(filter_title)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
nb: Beklager, fant ingen %(name)s som samsvarer med søket ditt.

en: Search for
nb: Søk etter

en: Search %(name)s
nb: Søk etter %(name)s

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
nb: Ingen %(name)s har blitt opprettet ennå. Det må opprettes en av følgende elementer før du kan opprette noen %(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
nb: Ingen %(name)s har blitt opprettet ennå.

en: 
                                                    Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
nb: 
                                                    Hvorfor ikke <a href="%(url)s">legg til en</a>?

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
nb: Side %(current_page)s av %(num_pages)s.

en: Back to %(model_name)s list
nb: Tilbake til %(model_name)slisten

en: Previous
nb: Forrige

en: Next
nb: Neste

en: {model_name} '{instance}' created.
nb: {model_name} '{instance}' opprettet.

en: The %s could not be created due to errors.
nb: %s kunne ikke opprettes grunnet feil.

en: New
nb: Ny

en: Create new %s
nb: Opprett ny %s

en: Editing
nb: Redigerer

en: Editing %s
nb: Redigerer %s

en: {model_name} '{instance}' updated.
nb: {model_name} '{instance}' oppdatert.

en: The %s could not be saved due to errors.
nb: %s kunne ikke lagres grunnet feil.

en: Confirm deletion of %s
nb: Bekreft sletting av %s

en: Are you sure you want to delete this %s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
nb: Er du sikker på at du vil slette %s? Hvis andre ting på nettstedet er relatert kan de også bli påvirket.

en: {model} '{instance}' deleted.
nb: {model} '{instance}' slettet.

en: Inspecting
nb: Inspiserer

en: Inspecting %s
nb: Inspiserer %s
