Wagtail - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Parent page
ca: Pàgina pare

en: Add %s
ca: Afegir %s

en: Add a new %s
ca: Afegir nou %s

en: Inspect
ca: Inspeccionar

en: Inspect this %s
ca: Inspeccionar aquest %s

en: Edit
ca: Editar

en: Edit this %s
ca: Editar aquest %s

en: Delete
ca: Eliminar

en: Delete this %s
ca: Eliminar aquest %s

en: Unpublish
ca: Despublicar

en: Unpublish this %s
ca: Despublicar aquest %s

en: Copy
ca: Copiar

en: Copy this %s
ca: Copiar aquest %s

en: image
ca: imatge

en: Choose a parent page
ca: Triar pàgina pare

en: %(plural)s can be added to more than one place within your site. Which of the following would you like to be the parent of your new page?
ca: %(plural)s poden ser afegides a més d'una ubicació dins del vostre lloc web. Quin dels següents voleu que sigui el pare de la nova pàgina web?

en: Continue
ca: Continuar

en: Saving…
ca: Desant…

en: Save
ca: Desar

en: %(model_name)s could not be deleted
ca: No es pot eliminar %(model_name)s

en: '%(instance_name)s' is currently referenced by other objects, and cannot be deleted without jeopardising data integrity. To delete it successfully, first remove references from the following objects, then try again:
ca: '%(instance_name)s' està actualment referenciat per altres objectes i no pot ser eliminat sense posar en perill la integritat de les dades. Per tal de poder-lo eliminar, suprimiu les referències dels objectes següents i torneu a provar:

en: Go back to listing
ca: Tornar a la llista

en: Yes, delete
ca: Sí, eliminar

en: Home
ca: Inici

en:  By %(filter_title)s
ca: Per %(filter_title)s

en: Sorry, there are no %(name)s matching your search parameters.
ca: No hi ha %(name)s que coincideixin amb els paràmetres de cerca.

en: Search for
ca: Cercar per

en: Search %(name)s
ca: Cercar %(name)s

en: Filter
ca: Filtrar

en: No %(name)s have been created yet. One of the following must be created before you can add any %(name)s:
ca: Encara no s'ha creat cap %(name)s. Cal crear un dels següents abans que pugueu afegir algun %(name)s:

en: No %(name)s have been created yet.
ca: Encara no s'ha creat cap %(name)s.

en: 
                                                    Why not <a href="%(url)s">add one</a>?
ca: 
                                                    Per què no n'<a href="%(url)s">afegiu un</a>?

en: Page %(current_page)s of %(num_pages)s.
ca: Pàgina %(current_page)s de %(num_pages)s.

en: Back to %(model_name)s list
ca: Tornar la llista de %(model_name)s

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: {model_name} '{instance}' created.
ca: S'ha creat {model_name} '{instance}'.

en: The %s could not be created due to errors.
ca: No s'ha pogut crear el %s a causa d'errors.

en: New
ca: Nou

en: Create new %s
ca: Crear nou %s

en: Editing
ca: Editant

en: Editing %s
ca: Editant %s

en: {model_name} '{instance}' updated.
ca: {model_name} '{instance}' actualitzat.

en: The %s could not be saved due to errors.
ca: No s'ha pogut desar el %s a causa d'errors.

en: Confirm deletion of %s
ca: Confirmar eliminació de %s

en: Are you sure you want to delete this %s? If other things in your site are related to it, they may also be affected.
ca: Segur que voleu eliminar aquest %s? Si hi ha altres elements del vostre lloc relacionats amb ell podrien veure's afectats.

en: {model} '{instance}' deleted.
ca: {model} '{instance}' eliminat.

en: Inspecting
ca: Inspeccionant

en: Inspecting %s
ca: Inspeccionant %s
