Wagtail - en to pl translation catalogue (398 entries)

en: Wagtail admin
pl: Admin Wagtail

en: None
pl: Brak

en: You do not have permission to access the admin
pl: Nie posiadasz praw dostępu do części administracyjnej

en: Scheduled publishing
pl: Zaplanowane opublikowanie

en: Common page configuration
pl: Wspólna konfiguracja stron

en: Content
pl: Treść

en: Promote
pl: Promocja SEO

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Enter password
pl: Wpisz hasło

en: Enter your %s
pl: Wpisz %s

en: Enter your email address to reset your password
pl: Podaj swój adres email aby zresetować hasło

en: You cannot have multiple permission records for the same collection.
pl: Nie możesz posiadać wielu wystąpień uprawnień dla tej samej kolekcji.

en: New title
pl: Nowy tytuł

en: New slug
pl: Nowy slug

en: New parent page
pl: Nowa strona nadrzędna

en: This copy will be a child of this given parent page.
pl: Ta kopia będzie podrzędna dla wybranej strony.

en: Copy subpages
pl: Kopiuj podstrony

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
pl[0]: Zostanie skopiowana %(count)s strona.
pl[1]: Zostaną skopiowane %(count)s strony.
pl[2]: Zostanie skopiowanych %(count)s stron.
pl[3]: Zostanie skopiowanych %(count)s stron.

en: Publish copied page
pl: Opublikuj skopiowaną stronę

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
pl: Ta strona jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również jej kopię?

en: Publish copies
pl: Opublikuj kopie

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
pl[0]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?
pl[1]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?
pl[2]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?
pl[3]: %(count)s kopiowanych stron jest opublikowana. Czy chcesz opublikować również ich kopię?

en: You do not have permission to copy to page "%(page_title)s"
pl: Nie posiadasz uprawnień do skopiowania strony "%(page_title)s"

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%s"
pl: Slug jest już wykorzystywany w kontekście strony nadrzędnej "%s"

en: You cannot copy a page into itself when copying subpages
pl: Nie możesz skopiować strony do siebie samej kiedy kopiujesz podstrony

en: This slug is already in use
pl: Ten slug jest już w użyciu

en: Go live date/time must be before expiry date/time
pl: Data/czas publikacji musi być wcześniejszy niż data wykończenia

en: Expiry date/time must be in the future
pl: Data/czas wykończenia musi znajdować się w przyszłości.

en: Search
pl: Szukaj

en: Search term
pl: Wyszukiwania fraza

en: Visibility
pl: Widoczność

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Please select at least one group.
pl: Proszę wybrać co najmniej jedną grupę

en: Error 404: Page not found
pl: Błąd 404: Strona nie została znaleziona

en: Error 404
pl: Błąd 404

en: The requested page could not be found.
pl: Żądana strona nie została znaleziona.

en: Go to Wagtail admin
pl: Idź do panelu administratora Wagtaila

en: Account
pl: Konto

en: Change profile picture
pl: Zmień zdjęcie profilu

en: Your current profile picture:
pl: Obecne zdjęcie Twojego profilu:

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Change email
pl: Zmień email

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Your password can't be changed here. Please contact a site administrator.
pl: Twoje hasło nie może być zmienione. Proszę skontaktować się z administratorem.

en: Set Time Zone
pl: Ustaw strefę czasową

en: Language Preferences
pl: Ustawienia Językowe

en: Notification preferences
pl: Ustawienia powiadomień

en: Reset password
pl: Resetuj hasło

en: Password change successful
pl: Zmiana hasła przebiegła poprawnie

en: Set your new password
pl: Ustaw nowe hasło

en: Invalid password reset link
pl: Nieprawidłowy link do resetu hasła

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.
pl: Link do resetu hasła był nieprawidłowy, prawdopodobnie został wykorzystany już wcześniej.

en: Request a new password reset
pl: Zarządaj nowego resetu hasła

en: Check your email
pl: Sprawdz swoją skrzynkę pocztową

en: A link to reset your password has been emailed to you if an account exists for this address.
pl: Jeżeli konto istnieje w systemie, na Twój email został wysłany link do resetu Twojego hasła.

en: Please follow the link below to reset your password:
pl: Użyj linku poniżej w celu zresetowania hasła:

en: Your username (in case you've forgotten):
pl: Twoja nazwa użytkownika (na wypadek, gdybyś jej zapomniał):

en: Password reset
pl: Reset hasła

en: Reset your password
pl: Zresetuj swoje hasło

en: Edit
pl: Edytuj

en: Delete
pl: Usuń

en: Page
pl: Strona

en: Pages
pl: Strony

en: Loading…
pl: Wczytywanie...

en: No results
pl: Brak wyników

en: Server Error
pl: Błąd serwera

en: See children
pl: Zobacz elementy podrzędne

en: See all
pl: Zobacz wszystkie

en: Close explorer
pl: Zamknij przeglądarke

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Write here…
pl: Pisz tutaj...

en: Horizontal line
pl: Linia pozioma

en: Line break
pl: Nowa linia

en: Undo
pl: Cofnij

en: Redo
pl: Ponów

en: Reload the page
pl: Odśwież stronę

en: Reload saved content
pl: Odśwież zapisaną zawartość

en: Show latest content
pl: Pokaż ostatnią zawartość

en: Show error
pl: Pokaż błąd

en: The editor just crashed. Content has been reset to the last saved version.
pl: Edytor napotkał błąd. Zawartość została cofnięta do ostatniej zapisanej wersji.

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Add another
pl: Dodaj kolejny

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Explorer
pl: Przeglądarka

en: Internal link
pl: Link wewnętrzny

en: External link
pl: Link zewnętrzny

en: Email link
pl: Wyślij link pocztą email

en: 
            There is one match
         | 
            There are %(counter)s matches
pl[0]: 
    Znaleziono jedno dopasowanie
pl[1]: 
    Znaleziono %(counter)s dopasowań
pl[2]: 
    Znaleziono %(counter)s dopasowań
pl[3]: 
    Znaleziono %(counter)s dopasowań

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose a page
pl: Wybierz stronę

en: 
                    Only pages of type "%(type)s" may be chosen for this field. Search results will exclude pages of other types.
                     | 
                    Only the following page types may be chosen for this field: %(type)s. Search results will exclude pages of other types.
pl[0]: 
    Dla tego pola można wybrać wyłącznie stronę typu: "%(type)s". Wyniki wyszukiwania nie będą zawierały stron innego typu.
pl[1]: 
    Dla tego pola można wybrać wyłącznie strony typu: "%(type)s". Wyniki wyszukiwania nie będą zawierały stron innego typu.
pl[2]: 
    Dla tego pola można wybrać wyłącznie strony typu: "%(type)s". Wyniki wyszukiwania nie będą zawierały stron innego typu.
pl[3]: 
    Dla tego pola można wybrać wyłącznie strony typu: "%(type)s". Wyniki wyszukiwania nie będą zawierały stron innego typu.

en: Add an email link
pl: Dodaj link emaila

en: Insert link
pl: Wstaw link

en: Add an external link
pl: Dodaj link zewnętrzny

en: Collection privacy
pl: Prywatność kolekcji

en: This collection has been made private by a parent collection.
pl: Ta kolekcja została ustawiona jako prywatna przez kolekcję nadrzędną.

en: You can edit the privacy settings on:
pl: Możesz zmieniać ustawienia prywatności na:

en: Privacy settings determine who is able to view documents in this collection.
pl: Ustawienia prywatności określają kto jest upoważniony do zobaczenia dokumentów w tej kolekcji.

en: Save
pl: Zapisz

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Public
pl: Publiczna

en: Private
pl: Prywatna

en: This collection cannot be deleted, because it is not empty. It contains:
pl: Kolekcja nie mogła zostać usunięta ponieważ nie jest pusta. Zawiera:

en: Name
pl: Nazwa

en: No collections have been created. Why not <a href="%(add_collection_url)s">add one</a>?
pl: Żadna kolekcja nie została jeszcze stworzona. Dlaczego nie <a href="%(add_collection_url)s">dodać jednej</a>?

en: Add %(label)s
pl: Dodaj %(label)s

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
pl: Witamy na %(site_name)s Wagtail CMS

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
pl: To jest twój kokpit, na którym będą wyświetlane pomocne informacje o treści, którą stworzono.

en: Pages awaiting moderation
pl: Strony oczekujące na przejrzenie

en: Title
pl: Tytuł

en: Parent
pl: Rodzic

en: Type
pl: Typ

en: Edited
pl: Edytowane

en: Edit this page
pl: Edytuj tę stronę

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Preview
pl: Podgląd

en: %(time_period)s ago
pl: %(time_period)s temu

en: Your most recent edits
pl: Twoje ostatnie zmiany

en: Date
pl: Data

en: Draft
pl: Szkic

en: Live
pl: Opublikowana

en: Site summary
pl: Streszczenie strony

en: 
            <span>%(total)s</span> Page
         | 
            <span>%(total)s</span> Pages
pl[0]: 
    <span>%(total)s</span> Strona
pl[1]: 
    <span>%(total)s</span> Stron
pl[2]: 
    <span>%(total)s</span> Stron
pl[3]: 
    <span>%(total)s</span> Stron

en: Sign in
pl: Zaloguj się

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
pl: Twoje %(username_field)s i hasło nie pasuje. Proszę spróbować ponownie.

en: Sign in to Wagtail
pl: Zaloguj się do Wagtaila

en: Forgotten it?
pl: Nie pamiętasz?

en: Signing in…
pl: Logowanie...

en: The page "%(title)s" has been approved.
pl: Strona "%(title)s" została przyjęta.

en: You can view the page here:
pl: Możesz zobaczyć stronę tutaj:

en: The page "%(title)s" has been approved
pl: Strona "%(title)s" została przyjęta

en: Hello %(username)s,
pl: Witaj %(username)s,

en: Edit your notification preferences here:
pl: Tutaj zmień ustawienia powiadomień:

en: The page "%(title)s" has been rejected.
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona.

en: You can edit the page here:
pl: Możesz edytować stronę tutaj:

en: The page "%(title)s" has been rejected
pl: Strona "%(title)s" została odrzucona

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation by %(editor)s.
pl: Strona "%(page)s" została wysłana do moderacji przez %(editor)s.

en: You can preview the page here:
pl: Możesz podejrzeć stronę tutaj:

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation
pl: Strona "%(page)s" została przekazana do przeglądu

en: Page privacy
pl: Prywatność strony

en: This page has been made private by a parent page.
pl: Ta strona jest prywatna ze względu na stronę rodzica.

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
pl: <b>Notatka:</b> zmiany prywatności obejmują wszystkie podstrony należące do tej strony.

en: Edit lock
pl: Edytuj blokadę

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Unlocked
pl: Odblokowany

en: Create a page in %(title)s
pl: Stwórz stronę w %(title)s

en: Create a page in
pl: Stwórz stronę w

en: Choose which type of page you'd like to create.
pl: Wybierz typ strony, którą chcesz stworzyć.

en: Pages using %(page_type)s
pl: Strony używające %(page_type)s

en: Delete %(title)s
pl: Usuń %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę stronę?

en: 
                        This will also delete one more subpage.
                     | 
                        This will also delete %(descendant_count)s more subpages.
pl[0]: 
                        Zostanie usunięta również jedna strona podrzędna
pl[1]: 
                        Zostaną usunięte również %(descendant_count)s strony podrzędne.
pl[2]: 
                        Zostanie usuniętych również %(descendant_count)s stron podrzędnych.
pl[3]: 
                        Zostanie usuniętych również %(descendant_count)s stron podrzędnych.

en: Yes, delete it
pl: Tak, usuń

en: No, don't delete it
pl: Nie usuwaj

en: Alternatively you can <a href="%(unpublish_url)s">unpublish the page</a>. This removes the page from public view and you can edit or publish it again later.
pl: Alternatywnie możesz <a href="%(unpublish_url)s">odpublikowaćstronę</a>. Ta operacja ukrywa stronę przed czytelnikami i możesz ją edytować lub opublikować ponownie później.

en: Move %(title)s
pl: Przesuń %(title)s

en: Move
pl: Przesuń

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
pl: Czy na pewno chcesz przesunąć tę stronę do '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
pl: Czy na pewno chcesz przesunąć tę stronę i wszystkie strony podrzędne do '%(title)s'?

en: Yes, move this page
pl: Tak, przesuń tę stronę

en: Unpublish %(title)s
pl: Cofnij publikację %(title)s

en: Unpublish
pl: Cofnij publikację

en: Are you sure you want to unpublish this page?
pl: Czy na pewno chcesz cofnąć publikację tej strony?

en: 
                        This page has one subpage. Unpublish this too
                     | 
                        This page has %(live_descendant_count)s subpages. Unpublish these too
pl[0]: 
    Ta strona posiada podstronę. Odpublikuj ją również
pl[1]: 
    Ta strona posiada %(live_descendant_count)s podstron. Odpublikuj je również.
pl[2]: 
    Ta strona posiada %(live_descendant_count)s podstron. Odpublikuj je również
pl[3]: 
    Ta strona posiada %(live_descendant_count)s podstron. Odpublikuj je również

en: Yes, unpublish it
pl: Tak, cofnij publikację

en: No, don't unpublish
pl: Anuluj publikację

en: Pages using %(page_class_verbose_name)s
pl: Strony wykorzystujące %(page_class_verbose_name)s

en: Pages using
pl: Strony używające

en: Copy %(title)s
pl: Skopiuj %(title)s

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy this page
pl: Skopiuj tę stronę

en: New %(page_type)s
pl: Nowa %(page_type)s

en: New
pl: Nowy

en: Saving…
pl: Zapisywanie...

en: Save draft
pl: Zapisz szkic

en: Publishing…
pl: Publikowanie...

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Submit for moderation
pl: Przekaż do przeglądu

en: This page has unsaved changes.
pl: Strona posiada niezapisane zmiany

en: Editing %(page_type)s: %(title)s
pl: Edycja %(page_type)s: %(title)s

en: Editing %(page_type)s <span>%(title)s</span>
pl: Edycja %(page_type)s <span>%(title)s</span>

en: Page locked
pl: Strona zablokowana

en: Replace current draft
pl: Zastąp aktualny szkic

en: Publish this revision
pl: Opublikuj tą rewizję

en: Last modified: %(last_mod)s
pl: Ostatnia zmiana: %(last_mod)s

en: by %(modified_by)s
pl: przez %(modified_by)s

en: Revisions
pl: Wersje

en: Exploring %(title)s
pl: Przeglądaj %(title)s

en: Drag
pl: Przeciągnij

en: Updated
pl: Uaktualnij

en: 
                                The root level is where you can add new sites to your Wagtail installation. Pages created here will not be accessible at any URL until they are associated with a site.
pl: 
    Na poziomie głównym drzewa możesz dodawać nowe strony do swojej instalacji Wagtail. Strony utworzone w ten sposób nie są dostępne pod jakimkolwiek adresem URL do momentu przypisania ich do strony.

en: Configure a site now.
pl: Skonfiguruj stronę teraz

en: 
                                If you just want to add pages to an existing site, create them as children of the homepage instead.
pl: 
    Jeśli chcesz dodać strony do istniejących, utwórz je jako podstrony strony głównej

en: 
                            Pages created here will not be accessible at any URL. To add pages to an existing site, create them as children of the homepage.
pl: 
    Strony utworzone tutaj nie będą dostępne pod jakimkolwiek adresem URL. Aby dodać strony do istniejącej, utwórz je jako podstrony strony nadrzędnej.

en: 
                            There is no site set up for this location. Pages created here will not be accessible at any URL until a site is associated with this location.
pl: 
    Podana lokalizacja nie zawiera żadnej konfiguracji stron. Strony utworzone tutaj nie będą dostępne pod jakimkolwiek adresem URL do momentu przypisania tutaj strony.

en: 
                            There is no site record for this location. Pages created here will not be accessible at any URL.
pl: 
    Nie utworzono strony głównej dla tego adresu. Strony utworzone tutaj nie będą dostępne pod jakimkolwiek adresem URL.

en: No pages have been created at this location.
pl: Nie utworzono żadnej strony w tej lokalizacji.

en: Why not <a href="%(add_page_url)s">create one</a>?
pl: Czemu nie <a href="%(add_page_url)s">dodać jednej</a>?

en: This page is locked to further editing
pl: Strona ma zablokowaną edycję

en: Explore subpages of '%(title)s'
pl: Przeglądaj podstrony '%(title)s'

en: Explore
pl: Przeglądaj

en: Explore child pages of '%(title)s'
pl: Przeglądaj strony pochodne '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
pl: Dodaj stronę podrzędną do '%(title)s'

en: Add child page
pl: Dodaj stronę podrzędną

en: Sites menu
pl: Menu stron

en: 
            Page %(page_number)s of %(num_pages)s.
pl: 
    Strona %(page_number)s z %(num_pages)s.

en: Previous
pl: Wstecz

en: Next
pl: Naprzód

en: This page is protected from public view
pl: Strona nie jest publicznie dostępna

en: Disable ordering of child pages
pl: Wyłącz sortowanie stron podrzędnych

en: Order
pl: Porządek

en: Enable ordering of child pages
pl: Włącz sortowanie stron podrzędnych

en: Select a new parent page for %(title)s
pl: Wybierz nową stronę nadrzędną dla %(title)s

en: Select a new parent page for <span>%(title)s</span>
pl: Wybierz nową stronę nadrzędną dla <span>%(title)s</span>

en: Preview error
pl: Błąd podglądu

en: 
                    Impossible to preview this page, some errors are remaining.
                    Please close this tab, edit the page to fix these errors,
                    then use preview again.
pl: 
                    Brak możliwości podglądu tej strony, wystąpiły błędy.
                    Zamknij tą informację i popraw błędy, a następnie
                    spróbuj jeszcze raz ją podejrzeć.

en: Close
pl: Zamknij

en: Comparing %(title)s
pl: Porównywanie %(title)s

en: Comparing
pl: Porównywanie

en: View revisions
pl: Podgląd rewizji

en: Fields
pl: Pola

en: Changes
pl: Zmiany

en: 
                                                                Moved down 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved down %(counter)s places.
pl[0]: 
                                                                Przesunięto w dół o 1 miejsce.
pl[1]: 
     Przesunięto w dół o %(counter)s miejsc.
pl[2]: 
     Przesunięto w dół o %(counter)s miejsc.
pl[3]: 
                                                                Przesunięto w dół o %(counter)s miejsc.

en: 
                                                                Moved up 1 place.
                                                             | 
                                                                Moved up %(counter)s places.
pl[0]: 
     Przesunięto w górę o 1 miejsce.
pl[1]: 
     Przesunięto w górę o %(counter)s miejsc.
pl[2]: 
     Przesunięto w górę o %(counter)s miejsc.
pl[3]: 
     Przesunięto w górę o %(counter)s miejsc.

en: There are no differences between these two revisions
pl: Nie ma żadnych różnic pomiędzy tymi dwoma rewizjami

en: Unschedule Revision %(revision.id)s for %(title)s
pl: Wyłącz z planu rewizję %(revision.id)s dla %(title)s

en: Unschedule
pl: Wyłącz z planu

en: Are you sure you want to unschedule this revision?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć z planu tą rewizję?

en: Yes, unschedule
pl: Tak, wyłącz z planu

en: No, don't unschedule
pl: Nie, nie wyłączaj z planu

en: Revisions of %(title)s
pl: Wersje %(title)s

en: Revisions of
pl: Wersje

en: Revision date
pl: Data rewizji

[ctx: points to a user who created a revision]
en: by
pl: przez

en: Current draft
pl: Aktualny szkic

en: Live version
pl: Wersja Live

en: Scheduled for
pl: Zaplanowane dla

en: Review this revision
pl: Sprawdź tą rewizję

en: Compare with previous revision
pl: Porównaj z poprzednią rewizją

en: Cancel scheduled publish
pl: Anuluj zaplanowaną publikację

en: No revisions of this page exist
pl: Dla tej strony nie istnieją żadne rewizje

en: No revision of this page exist
pl: Dla tej strony nie istnieją żadne rewizje

en: 
                    There is one matching page
                 | 
                    There are %(counter)s matching pages
pl[0]: 
    Znaleziono jedną pasującą stronę
pl[1]: 
    Znaleziono %(counter)s pasujących stron
pl[2]: 
    Znaleziono %(counter)s pasujących stron
pl[3]: 
    Znaleziono %(counter)s pasujących stron

en: Page types
pl: Typy stron

en: Sorry, no pages match <em>"%(query_string)s"</em>
pl: Przepraszamy, żadna strona nie pasuje do <em>"%(query_string)s"</em>

en: Enter a search term above
pl: Wpisz wyszukiwany ciąg powyżej

en: No pages use
pl: Żadna strona nie używa

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Root
pl: Główny

en: Home
pl: Start

en: All collections
pl: Wszystkie kolekcje

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Wednesday
pl: Środa

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Friday
pl: Piątek

en: Saturday
pl: Sobota

en: Sun
pl: Nd

en: Mon
pl: Pon

en: Tue
pl: Wt

en: Wed
pl: Śr

en: Thu
pl: Czw

en: Fri
pl: Pt

en: Sat
pl: Sob

en: Edit your account
pl: Edytuj swoje konto

en: Account settings
pl: Ustawienia konta

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
pl: Strona %(page_num)s z %(total_pages)s.

en: Other searches
pl: Inne wyszukiwania

en: You are using an <strong>outdated</strong> browser not supported by this software. Please <a href="http://browsehappy.com/">upgrade your browser</a>.
pl: Używasz <strong>przestarzałej</strong> przeglądarki nie wspieranej przez tą aplikację. Proszę <a href="http://browsehappy.com/">zaktualizuj swoją przeglądarkę</a>.

en: 
                Javascript is required to use Wagtail, but it is currently disabled.<br />
                Here are the <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">instructions how to enable JavaScript in your web browser</a>.
pl: 
                Javascript jest wymagany do korzystanie z Wagtail, jednak obecnie jest wyłączony.<br />
                Tutaj znajdują się instrukcje jak  <a href="http://www.enable-javascript.com/" target="_blank" rel="noopener">uruchomić JavaScript w Twojej przeglądarce</a>.

en: Go to Wagtail admin interface
pl: Idź do panelu administratora Wagtaila

en: Add a child page
pl: Dodaj podstronę

en: Show in Explorer
pl: Pokaż w Przeglądarce

en: Catalan
pl: Kataloński

en: German
pl: Niemiecki

en: Greek
pl: Grecki

en: English
pl: Angielski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Finnish
pl: Fiński

en: French
pl: Francuski

en: Galician
pl: Galicyjski

en: Indonesian
pl: Indonezyjski

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Italian
pl: Włoski

en: Korean
pl: Koreański

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Norwegian Bokmål
pl: Norweski Bokmål

en: Netherlands Dutch
pl: Holenderski

en: Persian
pl: Perski

en: Polish
pl: Polski

en: Brazilian Portuguese
pl: Portugalski Brazylijski

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Chinese (China)
pl: Chiński (Chiny)

en: Sorry, you do not have permission to access this area.
pl: Przepraszamy, ale nie posiadasz praw dostępu do tego miejsca.

en: Your password has been changed successfully!
pl: Twoje hasło zostało zmienione poprawnie!

en: Your email has been changed successfully!
pl: Twój email został zmieniony pomyślnie!

en: Your preferences have been updated.
pl: Twoje ustawienia zostały zaktualizowane.

en: Your preferences have been updated successfully!
pl: Twoje ustawienia zostały zaktualizowane pomyślnie!

en: You have been successfully logged out.
pl: Zostałeś pomyślnie wylogowany.

en: Collections
pl: Kolekcje

en: Add a collection
pl: Dodaj kolekcję

en: Add collection
pl: Dodaj kolekcję

en: Collection '{0}' created.
pl: Stworzono kolekcję '{0}'.

en: Collection '{0}' updated.
pl: Uaktualniono kolekcję '{0}'.

en: The collection could not be saved due to errors.
pl: Kolekcja nie mogła zostać zapisana z powodu błędów.

en: Delete collection
pl: Usuń kolekcję.

en: Collection '{0}' deleted.
pl: Kolekcja '{0}' usunięta.

en: Are you sure you want to delete this collection?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą kolekcję?

en: Editing
pl: Edytowanie

en: Page '{0}' created and scheduled for publishing.
pl: Strona '{0}' utworzona i zaplanowana do publikacji.

en: View live
pl: Podgląd

en: Page '{0}' created and published.
pl: Strona '{0}' została utworzona i opublikowana.

en: Page '{0}' created and submitted for moderation.
pl: Strona '{0}' utworzona i przekazana do moderacji.

en: View draft
pl: Pokaż szablon

en: Failed to send notifications to moderators
pl: Nie udało się wysłać notyfikacji do moderatorów

en: Page '{0}' created.
pl: Stworzono stronę '{0}'.

en: The page could not be created due to validation errors
pl: Ta strona nie mogła zostać utworzona ze względu na błędy walidacji.

en: Revision from {0} of page '{1}' has been scheduled for publishing.
pl: Rewizje od {0} strony '{1}' zostały zaplanowane do publikacji.

en: Page '{0}' is live and this revision has been scheduled for publishing.
pl: Strona '{0}' jest opublikowana i ta wersja została zaplanowana do publikacji.

en: Page '{0}' has been scheduled for publishing.
pl: Strona '{0}' została zaplanowana do publikacji.

en: Revision from {0} of page '{1}' has been published.
pl: Rewizje od {0} strony '{1}' zostały opublikowane.

en: Page '{0}' has been published.
pl: Strona '{0}' została opublikowana.

en: Page '{0}' has been submitted for moderation.
pl: Strona '{0}' została przekazana do przeglądu.

en: Page '{0}' has been replaced with revision from {1}.
pl: Strona '{0}' została zastąpiona rewizją od {1}.

en: Page '{0}' has been updated.
pl: Strona '{0}' została zaktualizowana.

en: The page could not be saved as it is locked
pl: Nie można zapisać zmian zablokownej strony

en: The page could not be saved due to validation errors
pl: Strona nie mogła zostać zapisana z powodu błędów poprawności.

en: Compare with live version
pl: Porównaj z wersją Live

en: This page is currently awaiting moderation
pl: Ta strona oczekuje na przejrzenie.

en: Page '{0}' deleted.
pl: Usunięto stronę '{0}'.

en: Page '{0}' unpublished.
pl: Cofnięto publikację strony '{0}'.

en: Page '{0}' moved.
pl: Przesunięto stronę '{0}'.

en: Page '{0}' and {1} subpages copied.
pl: Strona '{0}' i podstrony {1} zostały skopiowane.

en: Page '{0}' copied.
pl: Strona '{0}' została skopiowana.

en: The page '{0}' is not currently awaiting moderation.
pl: Strona '{0}' nie oczekuje na przejrzenie.

en: Page '{0}' published.
pl: Strona '{0}' została opublikowana.

en: Failed to send approval notifications
pl: Nie udało się wysłać notyfikacji akceptacji

en: Page '{0}' rejected for publication.
pl: Strona '{0}' została odrzucona.

en: Failed to send rejection notifications
pl: Nie udało się wysłać notyfikacji odrzuceń

en: Page '{0}' is now locked.
pl: Strona '{0}' jest teraz zablokowana.

en: Page '{0}' is now unlocked.
pl: Strona '{0}' jest teraz odblokowana.

en: You are viewing a previous revision of this page from <b>%(created_at)s</b> by %(user)s
pl: Przeglądasz wcześniejszą rewizję tej strony od <b>%(created_at)s</b> przez %(user)s

en: Earliest
pl: Najstarsze

en: Latest
pl: Najnowsze

en: revision {0} of "{1}"
pl: rewizja {0} z "{1}"

en: Revision {0} of "{1}" unscheduled.
pl: Rewizja {0} z "{1}" niezaplanowanych.

en: Edit '{title}'
pl: Edytuj '{title}'

en: Preview draft version of '{title}'
pl: Podgląd szkicu wersji '{title}'

en: View live version of '{title}'
pl: Zobacz wersję Live '{title}'

en: Add a child page to '{title}'
pl: Dodaj podstronę do '{title}'

en: More
pl: Więcej

en: View more options for '{title}'
pl: Wyświetl więcej opcji dla '{title}'

en: Move page '{title}'
pl: Przenieś stronę '{title}'

en: Copy page '{title}'
pl: Skopiuj stronę '{title}'

en: Delete page '{title}'
pl: Usuń stronę '{title}'

en: Unpublish page '{title}'
pl: Odpublikuj stronę '{title}'

en: View revision history for '{title}'
pl: Zobacz historię rewizji dla '{title}'

en: Set profile picture
pl: Ustaw zdjęcie profilu

en: Change your profile picture
pl: Zmień zdjęcie swojego profilu

en: Change the email address linked to your account.
pl: Zmień adres email przypisany do Twojego konta.

en: Change the password you use to log in.
pl: Zmień hasło, którego używasz do logowania.

en: Choose which email notifications to receive.
pl: Wybierz, które powiadomienia mailowe chcesz otrzymywać

en: Language preferences
pl: Ustawienia językowe

en: Choose the language you want to use here.
pl: Wybierz język jaki chcesz tutaj wykorzystać

en: Current Time Zone
pl: Obecna strefa czasowa

en: Choose your current time zone.
pl: Wybierz swoją obecną strefę czasową.

en: Heading {level}
pl: Tytuł {level}

en: Bulleted list
pl: Lista wypunktowana

en: Numbered list
pl: Lista numeryczna

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Choose an item
pl: Wybierz rzecz

en: Choose another item
pl: Wybierz inną rzecz

en: Clear choice
pl: Wyczyść wybór

en: Edit this item
pl: Edytuj element

en: Choose another page
pl: Wybierz inną stronę
