Wagtail - en to he_IL translation catalogue (199 entries)

en: Scheduled publishing
he_IL: פרסום מתוזמן

en: Common page configuration
he_IL: הגדרת עמוד בסיסית

en: Content
he_IL: תוכן

en: Promote
he_IL: קידום

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Enter password
he_IL: הזינו סיסמה

en: Enter your %s
he_IL: הזינו את ה%s שלכם

en: Enter your email address to reset your password
he_IL: הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם כדי לאתחל את הסיסמה

en: New title
he_IL: כותרת חדשה

en: New slug
he_IL: כתובת אינטרנט

en: New parent page
he_IL: עמוד הורה חדש.

en: This copy will be a child of this given parent page.
he_IL: העותק הזה יהיה צאצא של עמוד ההורה הנבחר

en: Copy subpages
he_IL: העתק תת- דף

en: This will copy %(count)s subpage. | This will copy %(count)s subpages.
he_IL[0]: זה יעתיק תת-עמוד %(count)s.
he_IL[1]: זה יעתיק %(count)s תת-עמודים.
he_IL[2]: זה יעתיק %(count)s תת-עמודים.
he_IL[3]: זה יעתיק %(count)s תת-עמודים.

en: Publish copied page
he_IL: פרסם עמוד מועתק

en: This page is live. Would you like to publish its copy as well?
he_IL: עמוד זה באוויר. האם תרצו לפרסם גם את העתקו?

en: Publish copies
he_IL: פרסום העתקים

en: %(count)s of the pages being copied is live. Would you like to publish its copy? | %(count)s of the pages being copied are live. Would you like to publish their copies?
he_IL[0]: דף %(count)s שמועתק מופיע עכשו באתר. האם אתם רוצים לפרסם את העותק שלו?
he_IL[1]: %(count)s מהדפים שמועתקים מופיעים עכשו באתר. האם אתם רוצים לפרסם את העותקים שלהם?
he_IL[2]: %(count)s מהדפים שמועתקים מופיעים עכשו באתר. האם אתם רוצים לפרסם את העותקים שלהם?
he_IL[3]: %(count)s מהדפים שמועתקים מופיעים עכשו באתר. האם אתם רוצים לפרסם את העותקים שלהם?

en: This slug is already in use within the context of its parent page "%s"
he_IL: הכתובת שבחרת כבר בשימוש בתוך הקונטקסט של עמוד ההורה "%s"

en: This slug is already in use
he_IL: שדה זה כבר בשימוש

en: Go live date/time must be before expiry date/time
he_IL: זמן פרסום חייב להיות לפני זמן תפוגת תוקף

en: Expiry date/time must be in the future
he_IL: זמן תפוגה חייב להיות בעתיד

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search term
he_IL: ערך לחיפוש

en: This field is required.
he_IL: שדה חובה

en: Account
he_IL: חשבון

en: Update
he_IL: עדכן

en: Change password
he_IL: שינוי סיסמה

en: Your password can't be changed here. Please contact a site administrator.
he_IL: אי אפשר לשנות את הסיסמה. נא לפנות למנהל האתר.

en: Notification preferences
he_IL: העדפות התראות

en: Reset password
he_IL: איתחול סיסמה

en: Password change successful
he_IL: שינוי סיסמה בוצע בהצלחה

en: Login
he_IL: התחברות

en: Set your new password
he_IL: הגדרת סיסמה חדשה

en: Check your email
he_IL: בדקו את תיבת הדואר האלקטרוני שלכם

en: Password reset
he_IL: איתחול סיסמה

en: Reset your password
he_IL: אתחלו את סיסמתכם

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Dashboard
he_IL: לוח מחוונים

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Add another
he_IL: הוסיפו עוד

en: Move up
he_IL: עברו מעלה

en: Move down
he_IL: עברו מטה

en: Explorer
he_IL: סיור

en: Internal link
he_IL: קישור פנימי

en: External link
he_IL: קישור חיצוני

en: Email link
he_IL: קישור דואר אלקטרוני

en: 
            There is one match
         | 
            There are %(counter)s matches
he_IL[0]: 
    יש תוצאה אחת
he_IL[1]: 
    יש %(counter)s תוצאות
he_IL[2]: 
    יש %(counter)s תוצאות
he_IL[3]: 
    יש %(counter)s תוצאות

en: Choose
he_IL: בחרו

en: Choose a page
he_IL: בחרו עמוד

en: Add an email link
he_IL: הוסיפו קישור לדואר אלקטרוני

en: Insert link
he_IL: הכניסו קישור

en: Add an external link
he_IL: הוסיפו קישור חיצוני

en: You can edit the privacy settings on:
he_IL: ניתן לערוך את הגדרת הפרטיות ב:

en: Privacy
he_IL: פרטיות

en: Public
he_IL: ציבורי

en: Private
he_IL: פרטי

en: Welcome to the %(site_name)s Wagtail CMS
he_IL: ברוך הבא לנחליאלי CMS של %(site_name)s

en: This is your dashboard on which helpful information about content you've created will be displayed.
he_IL: זהו לוח המחוונים, על גביו יופיע מידע מועיל לגבי תוכן שתצרו

en: Pages awaiting moderation
he_IL: עמוד ממתין לעריכה

en: Title
he_IL: כותרת

en: Parent
he_IL: הורה

en: Type
he_IL: סוג

en: Edited
he_IL: ערוך

en: Edit this page
he_IL: ערכו עמוד זה

en: Approve
he_IL: אשרו

en: Reject
he_IL: דחו

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Your most recent edits
he_IL: עריכות אחרונות

en: Date
he_IL: תאריך

en: Status
he_IL: מצב

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Live
he_IL: חי

en: Site summary
he_IL: סיכום אתר

en: 
            <span>%(total)s</span> Page
         | 
            <span>%(total)s</span> Pages
he_IL[0]: 
    עמוד <span>%(total)s</span>
he_IL[1]: 
    <span>%(total)s</span> עמודים
he_IL[2]: 
    <span>%(total)s</span> עמודים
he_IL[3]: 
    <span>%(total)s</span> עמודים

en: Sign in
he_IL: התחברות

en: Your %(username_field)s and password didn't match. Please try again.
he_IL: %(username_field)s שלכם והסיסמה לא תאמו. אנא נסו שוב.

en: Sign in to Wagtail
he_IL: התחברות לWagtail

en: Forgotten it?
he_IL: שכחתם את זה?

en: The page "%(title)s" has been approved.
he_IL: העמוד "%(title)s" אושר.

en: You can view the page here:
he_IL: ניתן לראות את העמוד כאן

en: The page "%(title)s" has been approved
he_IL: העמוד "%(title)s" אושר

en: Edit your notification preferences here:
he_IL: ערכו הגדרות התראות כאן

en: The page "%(title)s" has been rejected.
he_IL: העמוד "%(title)s" נדחה.

en: You can edit the page here:
he_IL: ניתן לערוך את העמוד כאן

en: The page "%(title)s" has been rejected
he_IL: העמוד "%(title)s" נדחה

en: You can preview the page here:
he_IL: ניתן לראות תצוגה מקדימה של העמוד כאן

en: The page "%(page)s" has been submitted for moderation
he_IL: העמוד "%(page)s" הועבר לאישור

en: Page privacy
he_IL: הגדרות פרטיות של העמוד

en: This page has been made private by a parent page.
he_IL: עמוד זה הוגדר כפרטי על ידי עמוד הורה

en: Privacy changes apply to all children of this page too.
he_IL: שינויי הפרטיות תקפים גם על כל תת-העמודים של עמוד זה.

en: Edit lock
he_IL: ערוך נעילה

en: Locked
he_IL: נעול

en: Unlocked
he_IL: בלתי נעול

en: Create a page in %(title)s
he_IL: יצירת עמוד חדש ב%(title)s

en: Create a page in
he_IL: צור עמוד בתוך

en: Choose which type of page you'd like to create.
he_IL: בחרו איזה סוג עמוד תרצו ליצור

en: Pages using %(page_type)s
he_IL: עמודים מסוג %(page_type)s

en: Delete %(title)s
he_IL: מחיקת %(title)s

en: Are you sure you want to delete this page?
he_IL: בטוח למחוק עמוד זה?

en: 
                        This will also delete one more subpage.
                     | 
                        This will also delete %(descendant_count)s more subpages.
he_IL[0]: 
    פעולה זו תמחק בנוסף תת-עמוד אחד.
he_IL[1]: 
    פעולה זו תמחק %(descendant_count)s תת-עמודים נוספים.
he_IL[2]: 
    פעולה זו תמחק %(descendant_count)s תת-עמודים נוספים.
he_IL[3]: 
    פעולה זו תמחק %(descendant_count)s תת-עמודים נוספים.

en: Move %(title)s
he_IL: הזזת %(title)s

en: Move
he_IL: העברה

en: Are you sure you want to move this page into '%(title)s'?
he_IL: בטוחים שברצונכם להזיז את העמוד הזה אל תוך '%(title)s'?

en: Are you sure you want to move this page and all of its children into '%(title)s'?
he_IL: בטוחים שברצונכם להעביר את העמוד הזה וכל תת-העמודים שלו אל '%(title)s'?

en: Yes, move this page
he_IL: כן, העבר את העמוד

en: Unpublish %(title)s
he_IL: הסתר את %(title)s

en: Unpublish
he_IL: ביטול פרסום

en: Are you sure you want to unpublish this page?
he_IL: בטוחים כי תרצו לבטל את פרסום העמוד?

en: Yes, unpublish it
he_IL: כן, בטל את הפרסום

en: Pages using
he_IL: עמודים משמשים

en: Copy %(title)s
he_IL: העתקת %(title)s

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy this page
he_IL: העתק עמוד זה

en: New %(page_type)s
he_IL: %(page_type)s חדש

en: New
he_IL: חדש

en: Save draft
he_IL: שמור טיוטה

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Submit for moderation
he_IL: הזן לעריכה

en: Editing %(page_type)s: %(title)s
he_IL: עריכת %(page_type)s: %(title)s

en: Editing %(page_type)s <span>%(title)s</span>
he_IL: עריכת %(page_type)s <span>%(title)s</span>

en: Page locked
he_IL: עמוד נעול

en: Last modified: %(last_mod)s
he_IL: שינוי אחרון: %(last_mod)s

en: by %(modified_by)s
he_IL: מאת %(modified_by)s

en: Exploring %(title)s
he_IL: מסייר ב%(title)s

en: Drag
he_IL: גרור

en: Updated
he_IL: עדכן

en: This page is locked to further editing
he_IL: עמוד זה נעול לעריכה

en: Explore subpages of '%(title)s'
he_IL: מסייר בתת עמודים של '%(title)s'

en: Explore
he_IL: לסייר

en: Explore child pages of '%(title)s'
he_IL: מסייר בעמודים שבתוך '%(title)s'

en: Add a child page to '%(title)s'
he_IL: הוספת תת-עמוד אל '%(title)s'

en: Add child page
he_IL: הוספת תת-עמוד

en: Previous
he_IL: קודם

en: Next
he_IL: הבא

en: This page is protected from public view
he_IL: עמוד זה מוגן מתצוגה פומבית

en: Disable ordering of child pages
he_IL: כיבוי סידור של תתי-עמודים

en: Order
he_IL: פקוד

en: Enable ordering of child pages
he_IL: הפעלת סידור של תתי-עמודים

en: Select a new parent page for %(title)s
he_IL: בחירת עמוד הורה חדש עבור %(title)s

en: Select a new parent page for <span>%(title)s</span>
he_IL: בחירת עמוד הורה חדש עבור <span>%(title)s</span>

en: Sorry, no pages match <em>"%(query_string)s"</em>
he_IL: מצערים, לא נמצאו עמודים שתואמים <em>"%(query_string)s"</em>

en: Enter a search term above
he_IL: הכנס מונח לחיפוש

en: No pages use
he_IL: אף עמוד בשימוש

en: Home
he_IL: לעמוד הבית

en: January
he_IL: ינואר

en: February
he_IL: פברואר

en: March
he_IL: מרץ

en: April
he_IL: אפריל

en: May
he_IL: מאי

en: June
he_IL: יוני

en: July
he_IL: יולי

en: August
he_IL: אוגוסט

en: September
he_IL: ספטמבר

en: October
he_IL: אוקטובר

en: November
he_IL: נובמבר

en: December
he_IL: דצמבר

en: Sun
he_IL: ראשון

en: Mon
he_IL: שני

en: Tue
he_IL: שלישי

en: Wed
he_IL: רביעי

en: Thu
he_IL: חמישי

en: Fri
he_IL: שישי

en: Sat
he_IL: שבת

en: Edit your account
he_IL: ערכו את חשבונכם

en: Log out
he_IL: התנתקות

en: Page %(page_num)s of %(total_pages)s.
he_IL: עמוד %(page_num)s מתוך %(total_pages)s.

en: Other searches
he_IL: חיפושים אחרים

en: You are using an <strong>outdated</strong> browser not supported by this software. Please <a href="http://browsehappy.com/">upgrade your browser</a>.
he_IL: הדפדפן שלכם <strong>מיושן</strong> ולא נתמך ע"י התוכנה הזו. אנא <a href="http://browsehappy.com/">עברו לדפדפן מודרני</a>.

en: Go to Wagtail admin interface
he_IL: כניסה למערך המנהל של Wagtail

en: Add a child page
he_IL: הוספת תת-עמוד

en: Your password has been changed successfully!
he_IL: סיסמתכם שונתה בהצלחה!

en: View live
he_IL: תצוגה בחי

en: Page '{0}' created and published.
he_IL: עמוד {0} נוצר ופורסם

en: Page '{0}' created and submitted for moderation.
he_IL: עמוד {0} נוצר והוזן לעריכה

en: View draft
he_IL: הצג טיוטה

en: Page '{0}' created.
he_IL: עמוד {0} נוצר

en: The page could not be created due to validation errors
he_IL: העמוד לא יכל להיווצר עקב שגיאות אישור

en: The page could not be saved as it is locked
he_IL: העמוד לא ניתן לשמירה מכיוון שהוא נעול

en: The page could not be saved due to validation errors
he_IL: העמוד לא ניתן לשמירה עקב שגיאות אישור

en: This page is currently awaiting moderation
he_IL: העמוד ממתין לעריכה

en: Page '{0}' deleted.
he_IL: עמוד {0} נמחק

en: Page '{0}' unpublished.
he_IL: פרסום עמוד {0} בוטל

en: Page '{0}' moved.
he_IL: עמוד {0} הוזז

en: Page '{0}' and {1} subpages copied.
he_IL: עמוד {0} ותת העמודים {1} הועתקו

en: Page '{0}' copied.
he_IL: עמוד {0} הועתק

en: The page '{0}' is not currently awaiting moderation.
he_IL: העמוד {0} אינו ממתין לעריכה כרגע

en: Page '{0}' published.
he_IL: עמוד {0} פורסם

en: Page '{0}' rejected for publication.
he_IL: עמוד {0} נדחה עבור פרסום

en: Page '{0}' is now locked.
he_IL: עמוד {0} נעול כעת

en: Page '{0}' is now unlocked.
he_IL: עמוד {0} בלתי נעול כעת

en: Change the password you use to log in.
he_IL: שינוי הסיסמה עבור התחברות

en: Choose which email notifications to receive.
he_IL: בחרו אילו התראות דואר אלקטרוני לקבל

en: Choose an item
he_IL: בחרו פריט

en: Choose another item
he_IL: בחרו פריט נוסף

en: Clear choice
he_IL: נקה בחירה

en: Edit this item
he_IL: ערוך פריט זה

en: Choose another page
he_IL: בחרו עמוד נוסף
