Wagtail - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Email
ka: ელფოსტა

en: First Name
ka: სახელი

en: Last Name
ka: გვარი

en: Password
ka: პაროლი

en: Administrator
ka: ადმინისტრატორი

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Add group
ka: ჯგუფის დამატება

en: Save
ka: შენახვა

en: Add
ka: დამატება

en: Change
ka: შეცვლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Page
ka: გვერდი

en: groups
ka: ჯგუფები

en: Account
ka: ანგარიში

en: Roles
ka: როლები

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Add a user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Status
ka: სტატუსი

en: Active
ka: აქტიური

en: Edit
ka: რედაქტირება
