Wagtail - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Required. 30 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
bg: Задължително. 30 знака или по-малко. Букви, цифри и @ / / + / -. / Само _.

en: This value may contain only letters, numbers and @/./+/-/_ characters.
bg: Това поле може да съдържа само букви, числа и символите  @/./+/-/_

en: A user with that username already exists.
bg: Потребител с това име вече съществува.

en: The two password fields didn't match.
bg: Паролите не съвпадат.

en: Email
bg: Имейл

en: First Name
bg: Първо Име

en: Last Name
bg: Последно Име

en: Password
bg: Парола

en: Leave blank if not changing.
bg: Остави празно, ако няма да се променя.

en: Password confirmation
bg: Подвърждение на парола

en: Enter the same password as above, for verification.
bg: Въведете същата парола, като по-горе, за проверка.

en: Administrator
bg: Администратор

en: Editing
bg: Редактиране

en: Save
bg: Запази

en: Name
bg: Име

en: Add user
bg: Добави потребител

en: Account
bg: Потребителски профил

en: Roles
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Add a user
bg: Добави потребител

en: Username
bg: Потребителско име

en: Level
bg: Ниво

en: Status
bg: Статус

en: Admin
bg: Админ

en: Active
bg: Активен

en: Inactive
bg: Неактивен

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
bg[0]: 
                Има едно съвпадение
bg[1]: 
                Има %(counter)s съвпадения

en: There are no users configured. Why not <a href="%(wagtailusers_create_url)s">add some</a>?
bg: Няма конфигурирани потребители. Защо не <a href="%(wagtailusers_create_url)s">добавите един сега</a>?

en: User '{0}' created.
bg: Потребител '{0}' създаден.

en: The user could not be created due to errors.
bg: Потребителя не можеше да бъде създаден поради грешки.

en: The user could not be saved due to errors.
bg: Потребителя не можеше да бъде запазен заради грешки.
