Wagtail - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Wagtail sites
uk: Сайти Wagtail

en: Choose a root page
uk: Оберіть кореневу сторінку

en: Choose a different root page
uk: Оберіть іншу кореневу сторінку

en: Site
uk: Сайт

en: Port
uk: Порт

en: Site name
uk: Ім'я сайту

en: Root page
uk: Коренева сторінка

en: Default?
uk: Початковий?

en: Default
uk: Початковий

en: Sites
uk: Сайти

en: Add a site
uk: Додати сайт

en: Add site
uk: Додати сайт

en: Site '{0}' created.
uk: Сайт '{0}' створено.

en: Site '{0}' updated.
uk: Сайт '{0}' оновлено.

en: The site could not be saved due to errors.
uk: Цей сайт не може бути збережений через помилки.

en: Delete site
uk: Видалити сайт

en: Site '{0}' deleted.
uk: Сайт '{0}' видалено.

en: Are you sure you want to delete this site?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити цей сайт?
