Wagtail - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Choose a root page
tr: Kök sayfayı seç

en: Choose a different root page
tr: Farklı bir kök sayfa seç

en: Site name
tr: Site adı

en: Root page
tr: Kök sayfa

en: Default?
tr: Varsayılan?

en: Default
tr: Varsayılan

en: Sites
tr: Siteler

en: Add a site
tr: Site ekle

en: Add site
tr: Site ekle

en: Delete site
tr: Siteyi Sil
