Wagtail - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Wagtail sites
sv: Wagtail webbplatser

en: Choose a root page
sv: Välj en topp-sida

en: Choose a different root page
sv: Välj en annan topp-sida

en: Site
sv: Webbplats

en: Site name
sv: Sajtnamn

en: Root page
sv: Topp-sida

en: Default?
sv: Standardwebbplats?

en: Default
sv: Standardwebbplats

en: Sites
sv: Webbplatser

en: Add a site
sv: Lägg till en sajt

en: Add site
sv: Addera sajt

en: Site '{0}' created.
sv: Sajt '{0}' skapad.

en: Site '{0}' updated.
sv: Sajt '{0}' uppdaterad.

en: The site could not be saved due to errors.
sv: Sajten kunde inte sparas pga fel.

en: Delete site
sv: Radera sajt

en: Site '{0}' deleted.
sv: Sajt '{0}' raderad.

en: Are you sure you want to delete this site?
sv: Är du säker på att du vill radera sajten?
