Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (16 entries)

en: Choose a root page
sk_SK: Zvoliť koreňovú stránku

en: Choose a different root page
sk_SK: Zvoliť inú koreňovú stránku

en: Site
sk_SK: Sídlo

en: Site name
sk_SK: Názov sídla

en: Root page
sk_SK: Koreňová stránka

en: Default?
sk_SK: Predvolené?

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Sites
sk_SK: Stránky

en: Add a site
sk_SK: Pridať sídlo

en: Add site
sk_SK: Pridať sídlo

en: Site '{0}' created.
sk_SK: Sídlo '{0}' vytvorené.

en: Site '{0}' updated.
sk_SK: Sídlo '{0}' upravené.

en: The site could not be saved due to errors.
sk_SK: Sídlo nemôže byť uložené kvôli chybám.

en: Delete site
sk_SK: Zmazať sídlo

en: Site '{0}' deleted.
sk_SK: Sídlo '{0}' zmazané.

en: Are you sure you want to delete this site?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať toto sídlo?
