Wagtail - en to nl_NL translation catalogue (13 entries)

en: Choose a root page
nl_NL: Kies een beginpagina

en: Choose a different root page
nl_NL: Kies een andere beginpagina

en: Port
nl_NL: Poort

en: Site name
nl_NL: Sitenaam

en: Root page
nl_NL: Beginpagina

en: Add a site
nl_NL: Voeg een site toe

en: Add site
nl_NL: Voeg site toe

en: Site '{0}' created.
nl_NL: Site '{0}' aangemaakt.

en: Site '{0}' updated.
nl_NL: Site '{0}' bijgewerkt.

en: The site could not be saved due to errors.
nl_NL: De site kon vanwege fouten niet worden opgeslagen.

en: Delete site
nl_NL: Verwijder site

en: Site '{0}' deleted.
nl_NL: Site '{0}' verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this site?
nl_NL: Weet u zeker dat u deze site wilt verwijderen?
