Wagtail - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Choose a root page
lv: Izvēlēties 'root' lapu

en: Choose a different root page
lv: Izvēlēties citu 'root' lapu

en: Site
lv: Vietne

en: Port
lv: Ports

en: Root page
lv: Saknes lapa

en: Default?
lv: Pēc noklusējuma?

en: Default
lv: Noklusējums

en: Sites
lv: Vietnes
