Wagtail - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Choose a root page
lt: Pasirinkti šakninį puslapį

en: Choose a different root page
lt: Pasirinkti kitą šakninį puslapį

en: Site
lt: Tinklalapis

en: Port
lt: Prievadas

en: Site name
lt: Tinklalapio pavadinimas

en: Root page
lt: Šakninis puslapis

en: Default?
lt: Numatytasis?

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sites
lt: Tinklalapiai

en: Add a site
lt: Pridėti tinklalapį

en: Add site
lt: Pridėti tinklalapį

en: Site '{0}' created.
lt: Tinklalapis '{0}' sukurtas.

en: Site '{0}' updated.
lt: Tinklalapis '{0}' atnaujintas.

en: The site could not be saved due to errors.
lt: Šis tinklalapis negali būti išsaugotas dėl klaidų.

en: Delete site
lt: Ištrinti tinklalapį

en: Site '{0}' deleted.
lt: Tinklalapis '{0}' ištrintas.

en: Are you sure you want to delete this site?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį tinklalapį?
