Wagtail - en to is_IS translation catalogue (17 entries)

en: Wagtail sites
is_IS: Wagtail síður

en: Choose a root page
is_IS: Veldu rótar síðu

en: Choose a different root page
is_IS: Veldu aðra rótar síðu

en: Site
is_IS: Vefsvæði

en: Site name
is_IS: Nafn síðu

en: Root page
is_IS: Rótar síða

en: Default?
is_IS: Sjálfgefin?

en: Default
is_IS: Sjálfgefin

en: Sites
is_IS: Vefsvæði

en: Add a site
is_IS: Bæta við síðu

en: Add site
is_IS: Bæta við síðu

en: Site '{0}' created.
is_IS: Síða '{0}' búin til.

en: Site '{0}' updated.
is_IS: Síða '{0}' uppfærð.

en: The site could not be saved due to errors.
is_IS: Ekki tókst að vista þessa síðu vegna villna.

en: Delete site
is_IS: Eyða síðu

en: Site '{0}' deleted.
is_IS: Síðu '{0}' eytt.

en: Are you sure you want to delete this site?
is_IS: Ertu viss um að þú viljir eyða þessari síðu?
