Wagtail - en to id_ID translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
id_ID: Wagtail situs

en: Choose a root page
id_ID: Pilih halaman utama

en: Choose a different root page
id_ID: Pilih halaman utama lain

en: Site
id_ID: Situs

en: Site name
id_ID: Nama Situs

en: Root page
id_ID: Halaman Utama

en: Sites
id_ID: Daftar Situs

en: Add a site
id_ID: Menambahkan situs

en: Add site
id_ID: Menambahkan daftar situs

en: Site '{0}' created.
id_ID: Situs '{0}' berhasil dibuat

en: Site '{0}' updated.
id_ID: Situs '{0}' berhasil diperbaharui

en: The site could not be saved due to errors.
id_ID: Situs tidak dapat disimpan karena suatu kesalahan

en: Delete site
id_ID: Menghapus Situs

en: Site '{0}' deleted.
id_ID: Situs '{0}' berhasil dihapus

en: Are you sure you want to delete this site?
id_ID: Apakah anda yakin untuk menghapus situs ini?
