Wagtail - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Wagtail sites
hu: Wagtail oldalak

en: Choose a root page
hu: Válassz egy gyökér (fő) oldalt

en: Choose a different root page
hu: Válassz egy másik gyökér (fő) oldalt

en: Site
hu: Oldal

en: Site name
hu: Oldal neve

en: Root page
hu: Gyökér (fő) oldal

en: Default?
hu: Alapméretezett?

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Sites
hu: Oldalak

en: Site '{0}' created.
hu: '{0}' oldal létrehozva.

en: Site '{0}' updated.
hu: '{0}' oldal frissítve.

en: The site could not be saved due to errors.
hu: Az oldalt hibák miatt nem lehetett elmenteni.

en: Delete site
hu: Oldal törlése

en: Site '{0}' deleted.
hu: A(z) '{0}' oldal törölve lett.

en: Are you sure you want to delete this site?
hu: Biztosan törölni szeretné az oldalt?
