Wagtail - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Choose a root page
fi: Valitse juurisivu

en: Choose a different root page
fi: Valitse toinen juurisivu

en: Site
fi: Sivusto

en: Port
fi: Portti

en: Site name
fi: SIvuston nimi

en: Root page
fi: Juurisivu

en: Default?
fi: Oletus?

en: Default
fi: Oletus

en: Sites
fi: Sivustot

en: Add a site
fi: Lisää sivusto

en: Add site
fi: Lisää sivusto

en: Site '{0}' created.
fi: Sivusto '{0}' luotu.

en: Site '{0}' updated.
fi: Sivusto '{0}' päivitetty.

en: The site could not be saved due to errors.
fi: Sivustoa ei voitu tallentaa virheiden takia.

en: Delete site
fi: Poista sivusto

en: Site '{0}' deleted.
fi: Sivusto '{0}' poistettu.

en: Are you sure you want to delete this site?
fi: Haluatko varmasti poistaa tämän sivuston?
