Wagtail - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Search term(s)/phrase
tr: Arama Terim(leri)

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
tr: Eşlecek olan tam arama terimini girin. Yazdığınız terim bir bütün olarak aranır ve joker karakterlere izin verilmez.

en: Query Daily Hits
tr: Günlük hit

en: Popular search terms
tr: Popüler aramalar

en: Search
tr: Ara

en: Terms
tr: Şartlar

en: Views (past week)
tr: Görüntüle (geçen hafta)

en: No results found
tr: Bulunamadı

en: Date
tr: Tarih

en: Choose from popular search terms
tr: Popüler aramalar
