Wagtail - en to he_IL translation catalogue (7 entries)

en: Search term(s)/phrase
he_IL: חיפוש מושגים/משפט

en: Popular search terms
he_IL: מושגי חיפוש פופולארים

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Terms
he_IL: מושגים

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: Date
he_IL: תאריך

en: Choose from popular search terms
he_IL: בחירה ממושגי חיפוש פופולארים
