Wagtail - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
lv: Atbalstītie formāti: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %s.
lv: Attēla formāts nav atbalstīts. Atbalstītie formāti: %s.

en: Not a valid %s image.
lv: Attēls %s nav derīgs.

en: This file is too big (%%s). Maximum filesize %s.
lv: Fails pārāk liels (%%s). Maksimālais faila izmērs %s.

en: This file is too big. Maximum filesize %s.
lv: Fails pārāk liels. Maksimālais faila izmērs ir %s.

en: Filter
lv: Atsijāt

en: Original size
lv: Oriģinālais izmērs

en: Resize to width
lv: Mainīt platumu

en: Resize to height
lv: Mainīt augstumu uz

en: Resize to max
lv: Mainīt izmēru uz maksimālu

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Edit
lv: Labot

en: Choose an image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Search
lv: Meklēt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Latest images
lv: Jaunākie attēli

en: Choose a format
lv: Izvēlēties formātu

en: Change image file:
lv: Mainīt attēla failu

en: Add an image
lv: Pievienot attēlu

en: Add image
lv: Pievienot attēlu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Delete image
lv: Dzēst attēlu

en: Are you sure you want to delete this image?
lv: Dzēst attēlu?

en: Yes, delete
lv: Dzēst

en: Editing image %(title)s
lv: Labo attēlu %(title)s

en: Editing
lv: Labošana

en: Max dimensions
lv: Maksimāli pieļaujamie izmēri

en: Filesize
lv: Faila izmērs

en: File not found
lv: Fails netika atrasts

en: Images
lv: Attēli

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
lv: Nav attēlu, kas atbilst "<em>%(query_string)s</em>"

en: URL
lv: Adrese

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Usage of %(title)s
lv: %(title)s lietojums

en: Usage of
lv: Lietojums

en: Title
lv: Virsraksts

en: Type
lv: Veids

en: Status
lv: Statuss

en: Edit this page
lv: Labot šo lapu

en: Add multiple images
lv: Pievienot vairākus attēlus.

en: Add images
lv: Pievienot attēlus

en: Or choose from your computer
lv: Izvēlēties no datora

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
lv: Augšupielāde veiksmīga. Lūdzu atjaunojiet šī attēla virsrakstu, ja nepieciešams. Varat dzēst attēlu, ja augšupielāde nebija nepieciešama.

en: Sorry, upload failed.
lv: Augšupielāde neizdevās.

en: Update
lv: Atjaunot

en: Delete
lv: Dzēst

en: Search images
lv: Meklēt attēlus

en: Image '{0}' updated.
lv: Attēls '{0}' atjaunots.

en: Edit again
lv: Labot vēlreiz

en: The image could not be saved due to errors.
lv: Attēlu nevarēja saglabāt kļūdu dēļ.

en: Image '{0}' deleted.
lv: Attēls '{0}' dzēsts.

en: Image '{0}' added.
lv: Attēls '{0}' pievienots.

en: The image could not be created due to errors.
lv: Attēlu nevarēja izveidot kļūdu dēļ.

en: Edit this image
lv: Labot šo attēlu
