Wagtail - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Choose a format
ka: ფორმატის არჩევა

en: Add an image
ka: გამოსახულების დამატება

en: Add image
ka: გამოსახულების დამატება

en: Save
ka: შენახვა

en: Delete image
ka: გამოსახულების წაშლა

en: Filesize
ka: ფაილის ზომა

en: Images
ka: გამოსახულებები

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Add images
ka: გამოსახულებების დამატება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Image '{0}' deleted.
ka: გამოსახულება '{0}' წაშლილია.

en: Image '{0}' added.
ka: გამოსახულება '{0}' დამატებულია.

en: Edit this image
ka: ამ გამოსახულების რედაქტირება
