Wagtail - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Choose an image
bg: Изберете изображение

en: Search
bg: Търсене

en: Upload
bg: Качване

en: Popular tags
bg: Популярни тагове

en: 
                There is one match
             | 
                There are %(counter)s matches
bg[0]: 
                Има едно съвпадение
bg[1]: 
    Има %(counter)s съвпадения

en: Latest images
bg: Последни изображения

en: Choose a format
bg: Избери формат

en: Insert image
bg: Вмъкни Изображение

en: Add an image
bg: Добави Изображение

en: Add image
bg: Добави Изображение

en: Save
bg: Запази

en: Delete image
bg: Изтрий Изображение

en: Are you sure you want to delete this image?
bg: Сигурен ли сте, че искате да изтриете Изображението?

en: Yes, delete
bg: Да, изтрий го

en: Editing image %(title)s
bg: Редакция на %(title)s

en: Editing
bg: Редактиране

en: Images
bg: Изображения

en: Title
bg: Заглавие

en: Image '{0}' updated.
bg: Изображение '{0}' обновено.

en: The image could not be saved due to errors.
bg: Изображението не можеше да бъде запазено поради грешки.

en: Image '{0}' deleted.
bg: Изображение '{0}' изтрито.

en: Image '{0}' added.
bg: Изображение '{0}' добавено.

en: The image could not be created due to errors.
bg: Изображението не можеше да бъде създадено поради грешки.
