Wagtail - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail embeds
sv: Wagtail inbäddningar

en: Cannot find an embed for this URL.
sv: Kan inte hitta inbäddning för denna URL.

en: Please enter a valid URL
sv: Vänligen ange gitlig URL

en: embed
sv: inbädda

en: Insert embed
sv: Infoga inbäddning

en: Insert
sv: Infoga

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
sv: Det verkar vara problem med din embedly API kod. Vänligen kontrollera dina inställningar.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
sv: Det verkar vara ett problem med Embedly vid inbäddning av denna URL. Vänligen försök igen senare.

en: Embed
sv: Inbäddning
