Wagtail - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
sl: Vtičnika za ta URL ni mogoče najti.

en: Please enter a valid URL
sl: Prosimo vnesite veljaven URL

en: embed
sl: vtičnik

en: Insert embed
sl: Vstavi vtičnik

en: Insert
sl: Vstavi

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
sl: Kaže na težavo z vašim embedly API ključem. Prosimo preverite vaše nastavitve.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
sl: Pri poizkusu vstavitve vtičnika je prišlo do napake. Kaže, da ima storitev Embedly težave. Poizkusite znova kasneje.
