Wagtail - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
ro: Nu pot găsi un embed pentru această adresă de internet.

en: URL
ro: Adresă de internet

en: Please enter a valid URL
ro: Introduceți o adresă de internet validă

en: Insert embed
ro: Inserează embed

en: Insert
ro: Inserează

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
ro: Există o problemă cu cheia de API Embedly. Verificați setările.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
ro: Există o problemă cu Embedly în timp ce încerc să încorporez această adresă de internet. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

en: Embed
ro: Încorporare
