Wagtail - en to pt_PT translation catalogue (6 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
pt_PT: Não consigo encontrar um “embed” para este URL.

en: Please enter a valid URL
pt_PT: Por favor introduza um URL válido

en: Insert embed
pt_PT: Incorporar "embed"

en: Insert
pt_PT: Inserir

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
pt_PT: Parece que existe um problema com a sua chave de API do “embedly”. Por favor verifique as suas definições.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
pt_PT: Parece que existe um erro com o “Embedly” ao tentar incorporar este URL. Por favor tente novamente.
