Wagtail - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Wagtail embeds
pl: Embedy Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
pl: Nie można znaleźć osadzenia dla tego URLa.

en: Please enter a valid URL
pl: Wprowadź proszę poprawny URL

en: embed
pl: osadzony

en: Insert embed
pl: Wstaw osadzenie

en: Insert
pl: Wstaw

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
pl: Wygląda na to, że jest problem z Twoim embedly API key. Sprawdź proszę ustawienia.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
pl: Wygląda na to, że wystąpił błąd z Embedly podczas próby osadzenia tego URLa. Spróbuj proszę ponownie później.

en: Embed
pl: Osadzone
