Wagtail - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
nl: Kan geen embed voor deze URL vinden.

en: Please enter a valid URL
nl: Vul een geldige URL in

en: Insert embed
nl: Voeg embed toe

en: Insert
nl: Invoegen

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
nl: Er lijkt een probleem met uw embedly API key te zijn. Controleer uw instellingen.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
nl: Er lijkt een fout op te treden met Embedly tijdens het embedden van deze URL. Probeer het later nog eens.
