Wagtail - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
ja: 埋め込みURLを見つけられません。

en: Please enter a valid URL
ja: 正しいURLを入力してください

en: embed
ja: 埋め込み済み

en: Insert embed
ja: 埋め込みを挿入

en: Insert
ja: 挿入

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
ja: 埋め込みのAPIキーに問題があるようです。設定を確認してください。

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
ja: このURLの埋め込みにエラーがあるようです。あとでもう一度お試しください。
