Wagtail - en to he_IL translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
he_IL: לא ניתן למצוא הטמעה לקישור זה

en: URL
he_IL: קישור

en: Please enter a valid URL
he_IL: אנא הכנס קישור תקף

en: Insert embed
he_IL: הכנס הטמבעה

en: Insert
he_IL: הכנס

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
he_IL: נראה שיש בעיה עם מקש הAPI המוטמע. אנא בדקו את ההגדרות

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
he_IL: נראה שישנה שגיאה עם ההטמעה בקישור הזה. אנא נסו שוב מאוחר יותר
