Wagtail - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
gl: Non se pode atopar un embed para esta URL.

en: Please enter a valid URL
gl: Por favor introduce unha URL válida

en: embed
gl: embebido

en: Insert embed
gl: Insertar embed

en: Insert
gl: Insertar

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
gl: Parece que hai un problema coa túa clave de API de embedly. Por favor comproba a túa configuración.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
gl: Parece que hai un erro con Embedly mentres se intenta incrustar esta URL. Por favor inténtao de novo máis tarde.
