Wagtail - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Wagtail embeds
fr: Intégrations Wagtail

en: Cannot find an embed for this URL.
fr: Impossible de trouver une intégration pour cette URL.

en: Please enter a valid URL
fr: Entrez une URL valide

en: embed
fr: intègre

en: Insert embed
fr: Insérer une intégration

en: Insert
fr: Insérer

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
fr: Il semble y avoir un problème avec votre clé d'API embedly. Vérifiez vos paramètres.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
fr: Il semble y avoir une erreur avec Embedly en tentant d'intégrer cette URL. Réessayez plus tard.
