Wagtail - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
fa: توکاری برای این نشانی پیدا نشد.

en: URL
fa: نشانی

en: Please enter a valid URL
fa: لطفا نشانی صحیح وارد نمایید

en: embed
fa: توکار

en: Insert embed
fa: افزودن توکار

en: Insert
fa: درج

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
fa: مشکلی در ارتباط با کلید API توکار شما وجود دارد. لطفا تنظیمات را بررسی کنید.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
fa: به نظر میرسد خطایی در محتوای توکار رخ داده باشد. لطفا مجددا تلاش نمایید.
