Wagtail - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
de: Für diese URL wurde kein Element gefunden.

en: Please enter a valid URL
de: Bitte geben Sie eine gültige URL ein

en: embed
de: Einbetten

en: Insert embed
de: Element einbetten

en: Insert
de: Einbetten

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
de: Es gibt ein Problem mit Ihrem Embedly API-Key. Bitte überprüfen Sie Ihre Einstellungen!

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
de: Beim Versuch, diese URL einzubetten ist ein Fehler mit Embedly aufgetreten. Bitte versuchen Sie es später erneut.

en: Embed
de: Einbetten
