Wagtail - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an embed for this URL.
cy: Methu dod o hyd i'r URL hwn.

en: Please enter a valid URL
cy: Rhowch URL dilys

en: embed
cy: Ymgorffori

en: Insert embed
cy: Mewnosod ymgorffori

en: Insert
cy: Mewnosod

en: There seems to be a problem with your embedly API key. Please check your settings.
cy: Mae'n ymddangos bod problem gyda'ch allwedd API ymgorffori. Gwiriwch eich gosodiadau.

en: There seems to be an error with Embedly while trying to embed this URL. Please try again later.
cy: Mae'n ymddangos bod gwall gyda wrth geisio ymgorffori URL hwn. Ceisiwch eto yn nes ymlaen.
